altinel mermer aile mezar modelleri amm 04 - Ankara Blok Mezar 2021

Ankara Blok Mezar 2021

Ankara blok mezar olarak görev aldığımız bu sektör de çeşitli tasarım ve projelerle ismimizi en üst sıralara yazdırdık. Yenilikçi tavrımızla ve son teknolojimiz ile istek ve ihtiyaçları karşıladık. Ankara blok mezar olarak  müşteri memnuniyetini esas alarak çalıştığımız bu alanda mutlu müşteriler yaratmak en büyük gayemizdir. Uzman ekip arkadaşlarımız ve alanında tecrübeli personel kadromuzla işimizi titizlikle yapıyoruz.

Firmamız tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz yerine getirip rapor alıyoruz. Montaj sonrasında bile sizlerle iletişime geçerek memnuniyetinizi öğreniyoruz. Üretim anına kadar bütün montaj uygulamasını temiz ve hızlı şekilde yapıp sorumluluklarımızı yerine getirme gayretindeyiz. Sizler de hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız ve birçok mutfak tezgahı modelleri granit tezgah mezar modellerimiz… Gibi hizmetleri görmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ankara Blok Mezar Yapımı

Sitemizde birçok çeşitten (traverten, granit, mermer) montajını yaptığımız modeldir. İki başlık ve iki yanlık olarak tasarladığımız taş olup hazırlama yaparız. Çok fazla parça kullanılmadığından 50 yıla aşkın ömrü vardır. Kuşak kısmını red traverten kullandığımız modeli dilediğiniz şekilde farklı renkler de katabiliriz canlılık sağlarız.

Çevresini döşeme yaparak özenle hazırlar tamamlarız. Başlık kısımlarım da taşların kalınlığını 25 cm, yan taşların kalınlığını 15 cm ayarlarız. Blokları birleştirdiğimizde 40 cm yüksekliğin de bir görünüm elde ederiz. Toplamda da 1,5 ton ağırlık oluştururuz. Bu tür mezarlar vinç ve kepçe gibi araçların yardımıyla kaldırıp montaj işlemine başlarız. Baş taşını takoz dediğimiz model kullanırız. Üzerinde istediğimiz motifler yazılar yazıp tasarlarız. Yazıları siyah boya ile oyma yontma makinelerimizi kullanıp hizmete sunarız. Sağlamlık konusunda son derece güvenilir bir model oluştururuz.

Ankara Blok Mezar Modelleri

Granit taşları yeryüzündeki en sert taşlardan birisidir. Bu sebeple yüksek dayanım gücüne sahip olduğu için uzun süre kullanım sağlar. Elmastan sonra en sert doğal taş olduğu için olumsuz iklim koşullarından etkilenmez. İyi cila alarak uzun yıllar boyu ilk günkü güzelliğini korur. Granit mermer, kılcal damarlar barındırmaz. Aynı zamanda kılcal çatlamalarda meydana gelmez. Mermer mezarlar hava olaylardan (güneş, rüzgar, yağmur, kar) etkilenir. Ama granit mermerler de bu durum söz konusu olmaz. Hatta bu yüzden çatlayan, patlamış mezarlar söz konusudur.

Granit mermerler etkilenmediği için ilk günkü güzelliğini korur. Oldukça parlak bir görüntüye sahip olduğu için her  yerden dikkat çekici özelliği vardır. Parlak olmasından dolayı yüzeyi çabuk tozlansa da su ile kolayca -temizleyebiliriz. Granit mermerlerin sertlik derecesi 7-8 mohs’tur. Gözenekli ve benekli yapısı olduğu için yüzeyinde çizik oluşmaz.  Asit ve bazlar ile tepkimeye girmediği için yüzeyinde paslanma gibi durumlar yaşamazsınız.

Ankara Blok Mezar

Traverten Blok Mezar Modelleri – 028

Mermer mezarlar bu konuda etkilendiği için yüzeyinde sararma ve kararma söz konusu olur. Bir süre sonra da yana yatma gibi durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden mezar taşı seçimi oldukça önemlidir. Olumsuz hava koşullarından etkilenmeyecek ve uzun süre dayanıklılığını koruması gerekir. Granit mermerlerin birçok renkleri vardır. Siyah, kırmızı, yeşil ve kahverengi seçeneklerimiz ile sizlere sunuyoruz. Bu sayede dilediğiniz renklerde modeller inşa ediyoruz.

Mezar Bakımı Hizmetimiz

Mezarın toprak yüzeyini suluyor zararlı otlardan arındırıyor ve mermer yüzeyini kimyasal maddeler kullanmadan temizliyoruz. Talep ettiğiniz çiçek türlerini ekiyor ve bakımlarını yapıyoruz. Taş ekleme çalışmalarımız ile kahverengi ya da beyaz renkli alternatifler ile uzun süreli kullanım imkanı size veriyoruz. Ve böylelikle temiz bir görüntü sağlamış oluruz.

Altınel Mermeri Seçmenin Avantajları

Etkin olduğumuz süre boyunca sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti verdik. Modern teknolojimiz ve çalışma prensibimizle gönüller de yer almayı başardık. Güven duygusu ve özveriyle çalışarak birçok kitleye ulaşmak istiyoruz. Alanında uzman kişiler ile çalışıp dayanıklı modelleri inşa ettik. Birinci sınıf malzeme kalitemiz ile estetik bir görüntü elde ettik. Montaj öncesi ve sonrası müşterilerimiz ile birebir ilgileniyoruz ve mağduriyetlerini gideriyoruz. Amacımız mermer sektöründe ülke standartları yükseklere çıkarmaktır. Kullandığımız doğal taşları son derece dayanıklı modeller inşa ediyoruz. Bu sebeple Ankara da en çok tercih edilen firma olmayı başardık. Uygun fiyat seçenekleri ve kampanyalı modellerimiz ile dilediğiniz tasarımlar inşa ediyoruz.

Firmamızı ziyaret ederek daha detaylı bilgi alıp güncel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.