KURUMSAL

TAŞA ATILAN İMZA

Altınel Mermer Granit, 1997 yılından beri sizlerin yaşam alanındaki konfor ve rahatlığı daha fazla yaşamanız için doğal taşları sanat ile buluşturuyoruz. Sizlerden gelen talep ve doğrultular ile her geçen gün işimizi severek yapmaktayız. Gelişen modern teknolojimiz ve alanında uzman kişiler ile  birlikte sizlere dayanıklı modeller inşa ediyoruz. Ankara mezar modelleri olarak sizlere granit, mermer ve traverten taşlar ile sizlere estetik görünümlü mezar inşa ediyoruz.

Etkin olduğumuz süreç boyunca müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışıp kaliteli hizmetler sağlıyoruz. Montaj öncesi ve sonra birebir müdahale ederek müşterilerimizin sorunlarıyla ilgileniyoruz. Ankara mezar fiyatları bakımından uygun fiyat seçeneklerini sizlerle buluşturup estetik tasarımlar meydana getiriyoruz.

altinel banyo mermeri modelleri bmm 16 1 - Hakkımızda

YÖNETİM KURULUMUZ

kisi - Hakkımızda

Serkan FINDIK

vision2 706x405 1 - Hakkımızda
Vizyonumuz

Vermiş olduğumuz ve vereceğimiz tüm hizmetlerimizde Türkiye’nin ve Dünya’nın en iyisi olma yolunda çalışmaya devam etmekteyiz.

misyon vizyon 1 - Hakkımızda
Misyonumuz

Hizmetlerimiz için sağlamış olduğumuz çözüm ve satış sonrası destek politikasını, güvenirlilik ve iş ahlakımız ile birleştirerek müşterilerimizin tercihi olmaktır.

NEDEN

ALTINEL MERMER?

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini karşılayabilmek adına her geçen gün hem teknolojik gelişmelere hem de ekibimizin gücüne güç katmaya devam edeceğiz.

23+ YILLIK DENEYİM

Yenilikçi

Firmamız her zaman en son teknolojiyi takip etmektedir. İşinde kararlı ve rekabetçiliğimiz ile son teknolojilere ayak uydurarak her geçen gün kendimi yenilemekteyiz. 

Üretim

Yıllık 20.000 m² gibi bir üretim kapasitesine sahibiz ve bir çok önemli projeye imza attık.

Kalite

Tüm ihtiyaçlarınız için iş ayrımı yapmadan neyin gerekli olduğunu biliyoruz. Kaliteden asla ödün vermeden tasarım, üretim, test ve montaj aşamalarını uyguluyoruz.

Yetkinlik

Üretim anından montaj anına kadar tüm sorumluluklar ve kararlar hızlı şekilde alınır ve raporlanır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

ISO-9001-2000 Standartlarına Uygun

Firmamızda, kaliteli hizmet ve üretim sağlamak için sürekli kendini yenilemektedir. Bu kapsamda fabrikamızda ISO ve TSE standartlarına uygun olarak üretim ve kalite yönetim sistemi kullanılmaktadır. Bu sistem dahilinde;

Galeri

error: Content is protected !!
Sohbete Başla
Altinel Mermer
Merhaba?
Yardımcı Olabilir Miyim?