altinel logo - Ankara Granit Mermer

Ankara Granit Mermer

altinel logo - Ankara Granit Mermer

Ankara granit mermer olarak çalıştığımız sektörde dürüstlüğü ilke edinip siz değerli müşterilerimizi memnun etmeyi sağladık. Firmamız 1997 yılından beri çeşitli taşın çeşitleriyle evlerinize misafir oluyoruz. Çeşitli ticari konutlara, iş merkezlerine AVM lere doğal taşın eşsiz güzelliğiyle tasarımlar yapıyoruz. Uzman ekip arkadaşlarımız ve tecrübemizle sizlerin beğenisine sunup uygulama hizmetleri yapıyoruz.

- Ankara Granit Mermer

Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılayıp, kaliteyi ön planda tutarak yardımcı oluyoruz. Granit mermer olarak taşın geçmişteki geleneksel tasarımlarına bağlı kalıyoruz. Yenilikçi tasarım kadromuz ve gelişmiş teknolojiyle lider firma haline geldik. Ankara granit mermer konusunda pek çok projelerde yer aldık ve müşterilerimizi mutlu etmeyi başardık. Banyo mermeri ve Ankara da mezar yapımında da kullanılıyor. Sizde projelerimizi görmek ve evinizde yeni tasarımlar uygulamak için bizimle iletişime geçiniz.

Granit Malzemeleri Mezar Yapımı

Ankara mezar taşların da en çok tercih edilen çeşittir. Çıplak gözle görülebilir nitelikte olup granüllü taş çeşididir. Magmanın yavaşça soğuyarak kristalleşip ortaya çıkışıyla ortaya çıkan volkanik taştır. Yer altında sıkıp kalır asla yüzeye çıkamaz. Granit taşlarının uzun ömürlü olduğunu biliriz. Aşınmaz ve çizilmez yapıda olup kola kolay çatlamamaktadır. Bu kalitesiyle birçok yıldır anıt mezarlarda tercih edilir. Geçirgenliğinin olmamasıyla rengini cilasını kokusunu uzun yıllar boyunca sürer. Sıcaklık yağmur gibi hava olaylarına oldukça dayanıklı üründür. Birçok mimarların banyo ve mutfakta kullandığı mühendislerin projelerinde tercih ettiği üründür.

Granitin Kullanım Alanları

Ülkemizde yeni yapılan konutlarda tercih edilen granit ithal ederek kullanmaktayız. İnşaatı biten binalarda cephe kaplama, duvar kaplama ve bina ve avmlerin giriş çıkışında kullanılır. Banyo mermeri olarak merdiven basamaklarında balkon ve mutfak tezgahların da hayli kullanım alanı geniştir. Vazgeçilmez bir taş olarak parke ve bordür taşı olarak park bahçe ve yol kaldırım yapımında da çokça tercih ederiz.

307 600x450 1 - Ankara Granit Mermer

Neden Altinel Mermeri Seçmelisiniz?

Çalışanlarımız müşterilerimizin mutluğunu sürekli kılmak için ortak şekilde uyum içinde çalışarak hizmet veriyoruz. Bilinçsizce tüketimi engelleyerek çevreye uyumlu kaliteli ürünleri ve son teknolojimizle sizlerin beğenisine sunuyoruz. İş sağlığını güvence altına alıp kaliteli hizmet verebilmek adına yeni ihtiyaçları keşfediyoruz.

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.