altinel logo - Ankara Granit Mezar 2022 1

Ankara Granit Mezar 2022

ankara granit mezar

Ankara granit mezar olarak yer aldığımız bu sektörde müşterilerimizin isteklerini doğrultusunda çalışarak hareket ediyoruz. Severek çalıştığımız bu sektör de farklı modeller inşa ederek sizlere alternatif seçenekler sunuyoruz. Ankara granit mezar ailesi olarak personellerimizi de düşünüyoruz bu yüzden iş sağlığı ve güvenliği konusunda ciddi tedbirler alıyoruz. Siz ve sevdiklerinizi önemseyerek uzun ömürlü mezar modelleri inşa ediyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana bilgi birikimi ve tecrübelerimiz ile hep daha iyisini ürettik. Böylelikle Ankara da lider firma haline geldik.

Granit Mermer ve Kullanım Alanları

Gelişmiş teknoloji ile doğal taşı işleyerek birçok sektörün dış cephe kaplamasında kullandık. Zemin döşemelerin de merdiven basamakları mutfak ve banyo tezgahları asansör kaplamalarında da yer verdik. Ayrıcı kimi zaman şömine ve sehpa masa gibi alanlara estetik görünüm kazandırdık. En dayanıklı ve estetik yapısı olan günümüzün doğal taşı granit mezar yapımında da oldukça tercih ediliyor. Renk ve doku çeşitliliğine sahiptir. Kolay temizleyebileceğimiz ürün olup iç ve dış mekanlar da kullanılabilecek en hijyenik işlevsel malzemedir. 80’li yıllarının sonu itibariyle yaygın olarak kullanılan taşımız birçok avantajlarıyla mühendislerin projelerin de yer alır. 

Mezar Ne Kadar Süre Sonra Yapmalıyız?

Firma olarak mezar yapımını hemen gerçekleştirmeyiz. Defi işlemi bittikten sonra toprağın çökmesini bekleriz. Bunun içinde en az bir kış süresi kadar ya da 1 yıl kadar beklemeliyiz. Bu sayede toprak çöker ve modeli kolaylıkla inşa ediyoruz. Mezar yapımı konusunda uzman ekiplerimizce oluşturuyoruz. Temelini inşa ederken beton ve taşlar ile dolduruyoruz. Daha sonra demirler ile birlikte destekleme yapıp sağlamlaştırıyoruz. Mezar taşı seçiminde müşterilerimize gerekli tavsiyeler de bulunarak hareket ediyoruz.

Mezar İçin En iyi Mermer Hangisi?

Sevdiklerimizin mezarlarını yaptırmaya karar verdiğimiz zaman uzun süre kullanmayı isteriz. Bu sebeple yüksek dayanım gücüne sahip mermerleri tercih ederiz. Bu bakımdan granit mermerler ilk olarak tercihlerimiz arasındadır. Olumsuz iklim koşullarına karşı dayanıklı olup yağmur ve kar sularından etkilenmez. Toprak ıslanması ile yüzeye baskı yapamaz. Böylelikle aşınma ve yıpranma söz konusu olamaz. Parlak görüntüye sahip olduğu için yüzeyi hemen tozlanır. Fakat su ile birlikte bunu kolaylıkla temizleriz. Sizlere farklı renk seçenekleri sunup tercih imkanı sunuyoruz. Bunlar kırmızı kahverengi ve siyah renklerdir.

Mermer mi Daha İyi Granit Mi?

Mermerler, uygun maliyetli olması açısından müşterilerin tercihi oluyor. Fakat dayanıklılık açısından maliyeti göz önüne almamalıyız. Bu konuda sert bir kayaç olan granit doğal taşı seçmeliyiz. Çünkü mermerler asit ve bazlar ile tepkimeye girerler. Böylelikle yüzeyinde sirke ve limonlar temas ettiğinde sararma ve kararmaya neden olur. Böyle durumlar granitler için söz konusu değildir. Yüzeyinde leke tutmaz ve cilasını uzun süre korur. Mermerler yağmur sularından etkilenirken granitler su emmeyerek uzun süre kullanım sağlarsınız. Dayanıklılık açısından sert kayaç olduğu için firma olarak granit taşlarını öneriyoruz.

Mezar Fiyatları

Altınel firması olarak yüksek kalite ve uygun maliyet çerçevesinde hareket ettik.  Bu yüzden kampanyalı seçenekler sunduk müşterilerimize. Fırsat ürün içeriği ile kusursuz işçilik sağladık. Birçok farklı fiyat yelpazesi ile mezar çeşitleri meydana getirdik. Mezar modelleri inşa etmeden evvel yapılacak yerin arazisi engebeli ve eğimli olması fiyatı değiştirir. Bunun dışında seçilecek mezar taşı ve uygulanacak model ile de farklı fiyat seçeneği sunarız. Çünkü granit mermer diğer taşlara göre kolay şekil almaz ve işçiliği farklıdır. Ya da blok mezarları inşa ederken uygulaması ve işçiliği farklıdır. Mezar fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sitemizi ziyaret ediniz. Ankara Granit Mezar fiyatlarında en uygun fiyatları vermekteyiz.

Mermer Mezar Modelleri

Müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilen modeldir. Mermer mezarların dayanım gücü oldukça fazladır. Mermerler ülkemizde rezervi oldukça fazladır. Bu yüzden mermerden mezarlar uygun fiyat seçenekleri arasındadır. Kolay şekil alan işçiliği ile birçok müşterilerimizin öncelikleri arasındadır. Görünüm ve kalite gibi farklı özelliklere ve renklere sahiptir. Şimdi gelin birlikte inceleyelim.

Uşak Beyazı: Saf beyaza yakın bir görüntüsü olan mermer mezardır. Uşak beyazı mermer modellerine göre biraz daha farklı fiyatı vardır. Sağlamlığı ve kalitesi oldukça fazla olan taştır. Birçok örneklerimizi sitemizden ulaşabilirsiniz.

Muğla Beyazı:  Uşak beyazına göre biraz daha grimsidir. Açık gri tonlarından oluşan taş Muğla ilimizde çokça rastlarız. Diğer mermer mezar modellerine göre uygun fiyatlıdır.

Afyon Beyazı: Afyon ilimizde çıkardığımız üründür. Daha çok gri tonlarında karşımıza çıkar. Sağlam uygun fiyatlı olup kolaylıkla işleyebildiğimiz mermer mezar modelidir.

Sizler de mezar modellerimizi incelemek ve yararlanmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Neden Altınel Mermer Granit

Ankara Granit Mezar denilince ilk akla gelen firma olmaktan gurur duyuyoruz. Altınel Mermer Granit Olarak Kaliteyi Önemsemiş bir firmayız. Mezar Yapımı Sektöründe Güven Ve İnsan İlişkilerini Önemseyerek Hareket Eden Tecrübe Ve Profesyonel Ekiplerimiz İle Hareket Etmekteyiz. Yapmış Olduğumuz Çalışmaların Her Geçen Gün Üzerine Bir Şeyler Katarak Yenilikçi Yapıya Sahibiz.

Yaptığımız Çalışmaları Gününde Ve Belirlenen Zaman İçinde Bitirmek Müşteri Memnuniyeti Ve Güven İçinde Önceliğimizdir.

En Önemli Önceliğimiz Bunların Yanında Doğaya Ve Yaşayan Tüm Canlı Varlıklara Zararsız Çalışmalar Yaparak Projelerimizi Yerine Getirmektir.

Neden Granit Mezar?

Granit kuvars, feldspat ve mika minarellerinden oluşan eşsiz bir bileşimdir. Yıllarca süren bu oluşum sonrası meydana gelen granit, iklim değişikliklerine, kötü hava koşullarına karşı dayanıklı olmasının yanında sunduğu görsel çekiciliği ile dünyada çok tercih edilen bir ürün halini almıştır. Birden fazla renk çeşidi ve farklı ürün grupları ile sizlere tercih yapma imkanı sunmaktadır. Sertliği yüksek, çizilmeye karşı dayanımı fazladır. Kılcal çatlak barındırmaz. Cilasının dış mekanda teorik ömrü 100 yıldır. Belirli aşamalardan geçtikten sonra kullanıma hazır hale gelen Granit Mezar yapımında ilk tercihiniz olmalıdır. Ankara Granit Mezar Fiyatları için hemen bizi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.