altinel logo - Ankara Granit mezar Fiyatları

Ankara Granit mezar Fiyatları

Ankara granit mezar fiyatları olarak yer aldığımız bu alanda %100 müşteri memnuniyetini esas alarak hareket ediyoruz. Bu doğrultuda son teknoloji ve alanında uzman kişilerle çalışıp uzun ömürlü olmayı sağlıyoruz. Ankara granit mezar fiyatları olarak işimizi eksiksiz ve planlı bir çalışma prensibiyle oluşturuyoruz. Kaliteli ürün kullanmamız ile birçok müşterilerin takdir ve beğenisini kazandık.

Mezar Yapım İşleri

altinel mermer mugla beyaz mezar modelleri mbmm 04 - Ankara Granit mezar Fiyatları

Temeli güzel yapılmayan bir mezar yıllar sonra yan yatabilir. Bütün olay kullanılan malzeme ve işçilikle ilgilidir. Mezar taşı, demir, çimento ve diğer malzemeler temelinde hakkını vererek ustalıkla kullanılmaktadır. Mezar modeline ve yerin durumuna göre hareket ederiz. Yapılan mezarın temelinde mezar taşı, demir ve betonu ustalıkla birleştirerek sizlere uzun ömürlü modeller inşa ederiz.

Mezar Taşı Fiyatları

Her mezar taşı mezar yapımına uygun değildir. Mermerin en az üç katı sertlik ve dayanıklılığa sahip olan granit mezar ise sanıldığı kadar pahalı değildir. Granit mezar, Afyon mermer mezar fiyatından daha uygun fiyatlıdır. Bu yüzden mümkünse granit mezar tercih edilmelidir. En azından ana gövde kısmı granit olursa çok uzun yıllar hiçbir bakım gerektirmez.

Mezar Bakım- Onarım

Yeterince iyi yapılmayan mezarlar ya da kullanılan malzeme ile ileriki zamanlar da onarıma ihtiyaç duyar. Altınel firması olarak en küçük detaylara kadar dikkat edip yenileme işlemi yapıyoruz. Mezar taşı üzerindeki beyazlatma işlemini yaptıktan sonra baş taşındaki silinen yazıları yeniliyoruz. Peyzaj mimarlarımız tarafından gereken usuller toprağı temizleyerek çiçeklendirme yöntemi ile sizlere eşsiz tasarımlar meydana getiriyoruz.

Mezar Modelleri

altinel mermer tek katli mezar modelleri tkm 03 - Ankara Granit mezar Fiyatları

Mezar modelleri komple gövde kısmı, Muğla ve Uşak beyazı ya da traverten mermerinden imalat ederiz. Değişik baş taşı tasarımları mermer ve granit modelleri ve vazo suluk gibi aksesuarlarla daha farklı bir görünüm elde ederiz. Ucuz ve her keseye hitap ederek bu sayede birçok müşterinin isteklerini yerine getiririz. Temelden başlayarak titiz işçilik mermer mezar granit mezar baş taşı modellerimiz ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygulamalarımızı ve hizmetlerimizi ilçe gözetmeksizin imalat ve montaj yaparak hareket ederiz. Her keseye uygun mezar modelleri oluşturuyoruz. Sitemizi ziyaret ederek örneklerimizi görüntüleyebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.