altinel mermer mutfak tezgahlari modelleri mtm 07 - Ankara Mutfak Tezgahı Modelleri 1

Ankara Mutfak Tezgahı Modelleri

Ankara Mutfak Tezgahı Modelleri sektöründe öncü olan firmaların başında gelmektedir. 15 yılı aşkın süredir Yuvaköy’de bulunan fabrikamızda siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve arzularına göre projelerimizi hayata geçirmekteyiz. Uluslararası kalite standartlarında üretilmiş ürünlerimiz ile öncelikle ülkemizin mermer sektörüne hizmet etmek, yenilikçi ve yaratıcı faaliyetlerimiz ile sektöre yön vermek, dünyadaki gelişmelere göre yeni alanlara ve bölgelere yönelmek şirketimizin misyonudur.

Ankara Mutfak Tezgahı Modelleri

Firmamızın ürün yelpazesi her geçen gün genişlemektedir. Günümüz itibari ile firmamızda 9 çeşit Mutfak Taşı Modeli bulunmaktadır.

1- Belenco Mutfak Tezgahı

Belenco mutfak taşı, içerisinde %90 üzerinde kuvars minerali barındırmaktadır. Kuvars minerali doğada bulunan en sert mineraller arasında yer almaktadır. Mutfak tezgahı denilince akla ilk gelen firmalar arasında yer alan belenco ürün çeşitliliği ile de adından söz ettirmektedir.

2- Calisco Mutfak Tezgahı

Calisco mutfak taşı, içerisinde %93’ün üstünde kuvars mineralleri vardır. Kuvars mineralleri 7 Mohs sertlik derecesine sahiptir. Bu değer doğada bulunan en sert ilk 10 element arasında ilk 3’te yer almaktadır. Calisco polimer bağlayıcı, renk pigmentleri ve kuvars ile ürettiği mutfak taşlarını güvenle kullanabilirsiniz.

3- Coante Mutfak Tezgahı

Coante mutfak taşı, %93’ün üzerinden doğadaki en sert minerallerden olan 7 Mohs sertlik derecesine sahip doğal kuvars minerali içermektedir. Mermer ve granite göre oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Geniş renk seçeneğiyle hayatlarınıza modern şıklık katar.

4- Çimstone Mutfak Tezgahı

Çimstone mutfak taşı, diğer kuvars üreticileri gibi içerisinde %95’in üzerinde kuvars minerali barındırmaktadır. Breton teknolojisini kullanarak kuvars esaslı kompoze yüzeyler üretilmektedir. Kompoze yüzeylerin bir çok özelliği bulunmaktadır. Üretiminde kullanılan renk pigmentleri ile geniş renk yelpazesine sahiptir.

5- Dekton Mutfak Tezgahı

Dekton mutfak taşı, piyasada yer alan diğer tüm kuvars plaka üreticileri gibi kuvars bulunmaktadır. Dekton ürünlerinin içerisinde de %93 oranında doğal kuvars mineralleri içermektedir.  75’ten fazla renk seçeneği ile sektöründe öncü mutfak taşı modelleri arasında yer almaktadır.

6- Granit Mutfak Tezgahı

Granit mutfak taşı, doğal taşlar arasında yer almaktadır. İçerisinde herhangi bir kimyasal barındırmayan granit, lavların eriyip soğuması sonucunda yerin dibine yakın yüzeylerinde bulunmaktadır. İçerisinde birden çok doğal element bulundurmasıyla farklı renklerde üretimi yapılabilmektedir.

7- Mermer Mutfak Tezgahı

Mermer mutfak taşı, içerisinde kuvars mineralleri bulundurmaz. Granit gibi doğal elementler ile oluşur ve yer yüzeyine daha yakın ocaklardan çıkarılır. Fabrikalarda işlenerek mermerit levha haline dönüşür. Mermerin beyazdan yeşile epeyce fazla renk tonuna sahiptir.

8- Sadestone Mutfak Tezgahı

Sadestone mutfak taşı, granit ve diğer zemin kaplamalarına göre daha sert yapıya sahip çünkü içerisinde %93 oranında kuvars plaka içermektedir. Sadestone ürünleri birbirinde farklı renk seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Yüksek teknoloji kullanarak üretilen mutfak taşı sizlere kalite ve performansı sunuyor.

9- Silestone Mutfak Tezgahı

Silestone mutfak taşı, piyasada yer diğer tüm yüzey üreticileri gibi içerisinde %94 oranında kuvars minerali bulunmaktadır. Cosentino markası olan Silestone tezgahları müşterilerine 25 yıl garanti sunmaktadır.

Eğer sizde evinize hem konfor hem de değer katmak istiyorsanız bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Ankara Mezar Bakımı

Ankara Mezar Peyzaj

ANKARA MEZAR YAPIMI

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.