Granit Mezar Ankara

Granit mezar Ankara olarak yer aldığımız bu alanda birçok model imkanı vererek müşterilerimize alternatif seçenekler sunuyoruz. Blok ve aile mezar, tek kişilik veya iki kişilik mezar, granit mermer modellerimiz ile sizlere şık görüntü sağlayarak oluşturuyoruz. Granit mezar Ankara olarak personellerimiz için gereken önlemleri alarak iş sağlığı ve güvenliği konusunda tedbirli çalışıyoruz.

 Uygun fiyat listemiz ile sizlere hizmet vererek çevre bakım ve temizliğini de önemseyerek hareket ediyoruz. Uzman kadromuz ve montaj personel ekibimizle birlikte özverili bir biçimde çalışıyoruz. En iyi hizmet garantisi vererek mezar modelleri inşa ediyoruz. Sizler de mezar modeli inşa etmek ve tasarımlarımızı görmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Mermer Mezarı

Klasik mezarlık mermeri olarak bilinen  gri ve beyaz renkleri ile mezarlık taş yapımında sıkça kullandığımız mezar modelidir. Yapılan bir mezar işçiliği temiz olursa görseli aşırı derece gösterişli olur. Ve güzel değişik mezar modeli yapmak mümkün olur. Gri mezarlık mermeri diğer mezar taşlarına göre fiyat olarak da gayet uygun fiyat seçenekleri vardır.

Mezar Önerileri

Mezar modelleri inşa ederken genellikle mermer ve traverten tercih ederiz. Bunun sebebi mermerin çokça rezervinin olması ve maliyetinin düşük olmasıdır. Mermerciler tarafından da kolay işlenmesiyle tercih edilen bir başka etkendir. Başkalaşım kayacı olup iç mekanlara uygundur. Kılcal çatlak barındıran yapısı iledayanıksız yapıya sahiptir. Böylelikle en ufak baskılara maruz kaldığında kolaylıkla çatlayıp dağılabilir. Granit mermer diğer mezar taşlarına göre son derece dayanıklı bir yapısı vardır.

Granit Mezar Modeli

Yıllarca süren oluşumu ile kuvars feldspatın birleşimi ile oluşan volkanik kayaçtır. İklim çeşitliliğinden ve hava koşullarından etkilenmeyerek birçok müşterinin tercihi olur. Görsel çekicilik sunan granit mezar farklı renk seçenekleri ile sizlere alternatif seçenekler sunarız. Cilasının ömrü 100 yıla kadar sürer. Kılcal damar barındırmadığından yüzeyinde çizik oluşturmaz.

Aile Mezar Modeli

İki kişilik mezar modeli olarak da adlandırırız. Genellikle mermer ve traverten tercih olan mezar taşlarında granit kullanılmasıyla estetik ve dayanıklı görünüş sağlarız.

Neden Bysanat Mermer?

1987 den günümüze sizlere en iyi hizmet garantisi vererek çalışıyoruz. İstediğiniz tasarımlarda zamanında teslimatımız ile birçok başarılara imza attık.

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.