Blok Mezar Modelleri

Blok mezar modelleri, Altınel Mermer Granit sitemizde birçok çeşitten (traverten, granit, mermer) montajını yaptığımız modeldir. Bununla birlikte iki başlık ve iki yanlık olarak tasarladığımız taş olup hazırlama yapmaktayız. Blok mezar modellerinde çok fazla parça kullanılmadığından 50 yıla aşkın ömrü vardır. Bu bağlamda büyük bir fayda sağlayacağınızı belirtmek isteriz. Blok mezar modelleri noktasında tercihlerinizi belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Blok mezar modellerinin çevresini döşeme yaparak özenle hazırlar ve kullanıma hazır hale getiririz. Bu noktadan hareketle uzun ömürlü bir kullanıma erişim sağlayabilirsiniz.

Blok mezar modellerinin uygulanmasında vinç ve kepçe gibi araçların yardımıyla kaldırıp montaj işlemine başlamaktayız. Her noktayı ince bir işçilikle tasarlayarak ilerleme sunmaktayız. Başarılı, dayanıklı ve uzun ömürlü olan blok mezar modelleri, ülkemizde sıkça tercih edilmektedir. Bununla birlikte granit mezar, çift kişilik mezar noktasında detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Blok mezar modelleri konusunda öncü olan firmamız, sizler için en donanımlı mezar taşı tercihini yaparak ilerleme sunmaktadır. Altınel Mermer olarak piyasada yer aldığımız her süreçte etkin koşullar gözetmekteyiz. Uzman ve deneyimli arkadaşlarımız ile sizlere dayanıklı mezar modelleri meydana getiriyoruz.

Blok Mezar Çeşitleri

Ankara blok mezar çeşitleri olarak bulunduğumuz bu süreçte sizlere uygun fiyat ve kampanyalı seçenekler sunmak için elimizden geleni uygulamaktayız. Aynı zamanda belirtmek gerekir ki fiyatları noktasında da her bütçeye hitap ettiğimiz için bütün müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını kolaylıkla oluşturuyoruz. Blok mezar modelleri seçenekleri konusunda Altınel Mermer firması olarak sevdiklerinizin mezarlarını estetik tasarımlarla bütünleştirmekteyiz. Bu bağlamda firmamız bünyesinde mezar modelleri noktasında granit, mermer ve traverten taşlarından dilediğiniz tasarımları meydana getirmekteyiz. Tasarıma dâhil ettiğimiz mezar modellerinin en önemli özelliği, olumsuz hava koşullarına dayanıklılığı nedeniyle büyük oranda kullanışlı olmasıdır. Uygulamaya sunulan bu tasarımlar, isteğe göre şekil alarak görsel olarak istenilenden fazlasını karşılamaktadır. Altınel Mermer Granit firmamızda üretilen mermer mezar modelleri, hem görsel olarak hem de taş kalınlığı ve taş yapısı açısından müşterilere güven teminatı sağlamaktadır. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiye erişim sağlayabilirsiniz.

Galeri

Sohbete Başla
Altinel Mermer
Merhaba?
Yardımcı Olabilir Miyim?