Blok Mezar Modelleri

Blok mezar modelleri, Altınel Mermer Granit sitemizde birçok çeşitten (traverten, granit, mermer) montajını yaptığımız modeldir. Bununla birlikte iki başlık ve iki yanlık olarak tasarladığımız taş olup hazırlama yapmaktayız. Blok mezar modellerinde çok fazla parça kullanılmadığından 50 yıla aşkın ömrü vardır. Bu bağlamda büyük bir fayda sağlayacağınızı belirtmek isteriz. Blok mezar modelleri noktasında tercihlerinizi belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Blok mezar modellerinin çevresini döşeme yaparak özenle hazırlar ve kullanıma hazır hale getiririz. Bu noktadan hareketle uzun ömürlü bir kullanıma erişim sağlayabilirsiniz.

Blok mezar modellerinin uygulanmasında vinç ve kepçe gibi araçların yardımıyla kaldırıp montaj işlemine başlamaktayız. Her noktayı ince bir işçilikle tasarlayarak ilerleme sunmaktayız. Başarılı, dayanıklı ve uzun ömürlü olan blok mezar modelleri, ülkemizde sıkça tercih edilmektedir. Bununla birlikte granit mezar, çift kişilik mezar noktasında detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Blok mezar modelleri konusunda öncü olan firmamız, sizler için en donanımlı mezar taşı tercihini yaparak ilerleme sunmaktadır. Altınel Mermer olarak piyasada yer aldığımız her süreçte etkin koşullar gözetmekteyiz. Uzman ve deneyimli arkadaşlarımız ile sizlere dayanıklı mezar modelleri meydana getiriyoruz.

Ankara Blok Mezar

Ankara blok mezar olarak görev aldığımız bu sektör de çeşitli tasarım ve projelerle ismimizi en üst sıralara yazdırdık. Yenilikçi tavrımızla ve son teknolojimiz ile istek ve ihtiyaçları karşıladık. Ankara blok mezar olarak  müşteri memnuniyetini esas alarak çalıştığımız bu alanda mutlu müşteriler yaratmak en büyük gayemizdir. Uzman ekip arkadaşlarımız ve alanında tecrübeli personel kadromuzla işimizi titizlikle yapıyoruz.

Firmamız tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz yerine getirip rapor alıyoruz. Montaj sonrasında bile sizlerle iletişime geçerek memnuniyetinizi öğreniyoruz. Üretim anına kadar bütün montaj uygulamasını temiz ve hızlı şekilde yapıp sorumluluklarımızı yerine getirme gayretindeyiz. Sizler de hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız ve birçok mutfak tezgahı modelleri granit tezgah mezar modellerimiz… Gibi hizmetleri görmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Blok Mezar Çeşitleri

Ankara blok mezar çeşitleri olarak bulunduğumuz bu süreçte sizlere uygun fiyat ve kampanyalı seçenekler sunmak için elimizden geleni uygulamaktayız. Aynı zamanda belirtmek gerekir ki fiyatları noktasında da her bütçeye hitap ettiğimiz için bütün müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını kolaylıkla oluşturuyoruz. Blok mezar modelleri seçenekleri konusunda Altınel Mermer firması olarak sevdiklerinizin mezarlarını estetik tasarımlarla bütünleştirmekteyiz. Bu bağlamda firmamız bünyesinde mezar modelleri noktasında granit, mermer ve traverten taşlarından dilediğiniz tasarımları meydana getirmekteyiz. Tasarıma dâhil ettiğimiz mezar modellerinin en önemli özelliği, olumsuz hava koşullarına dayanıklılığı nedeniyle büyük oranda kullanışlı olmasıdır. Uygulamaya sunulan bu tasarımlar, isteğe göre şekil alarak görsel olarak istenilenden fazlasını karşılamaktadır. Altınel Mermer Granit firmamızda üretilen mermer mezar modelleri, hem görsel olarak hem de taş kalınlığı ve taş yapısı açısından müşterilere güven teminatı sağlamaktadır. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiye erişim sağlayabilirsiniz.

Ankara Blok Mezarı Fiyatları 2022

Ankara blok mezarı olarak yer aldığımız bu sektör de granit mermer alanında farklı modeller de inşa ediyoruz. Çalışma kadromuz ve montaj ekibimiz ile dayanıklı ürünler için titizlikle çalışma uyguluyoruz. Ankara blok mezarı ailesi olarak sorumluluklarımızı eksiksiz yerine getirerek özenle meydana getiriyoruz. Gerek granit tezgah ve mutfak mermeri gerekse banyo mermeri projelerinde de yer alıyoruz.

24 yıl içerisinde mutlu müşteriler bırakmış son teknolojimiz ile yeni ihtiyaçlarımızı keşfediyoruz. Müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre hareket edip granit mermer modelleri oluşturuyoruz. Sizler de farklı mezar modellerimizi ulaşmak ve bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Ankara Blok Mezarı Yapımı

Sitemizde birçok çeşitten (traverten, granit, mermer) montajını yaptığımız modeldir. İki başlık ve iki yanlık olarak tasarladığımız taş olup hazırlama yaparız. Çok fazla parça kullanılmadığından 50 yıla aşkın ömrü vardır. Kuşak kısmını red traverten kullandığımız modeli dilediğiniz şekilde farklı renkler de katabiliriz canlılık sağlarız. Çevresini döşeme yaparak özenle hazırlar tamamlarız. Başlık kısımlarım da taşların kalınlığını 25 cm, yan taşların kalınlığını 15 cm ayarlarız. Blokları birleştirdiğimizde 40 cm yüksekliğin de bir görünüm elde ederiz. Toplamda da 1,5 ton ağırlık oluştururuz. Bu tür mezarlar vinç ve kepçe gibi araçların yardımıyla kaldırıp montaj işlemine başlarız. Baş taşını takoz dediğimiz model kullanırız. Üzerinde istediğimiz motifler yazılar yazıp tasarlarız. Yazıları siyah boya ile oyma yontma makinelerimizi kullanıp hizmete sunarız. Sağlamlık konusunda son derece güvenilir bir model oluştururuz.

Ankara Blok Mezar Modelleri

Granit taşları yeryüzündeki en sert taşlardan birisidir. Bu sebeple yüksek dayanım gücüne sahip olduğu için uzun süre kullanım sağlar. Elmastan sonra en sert doğal taş olduğu için olumsuz iklim koşullarından etkilenmez. İyi cila alarak uzun yıllar boyu ilk günkü güzelliğini korur. Granit mermer, kılcal damarlar barındırmaz. Aynı zamanda kılcal çatlamalarda meydana gelmez. Mermer mezarlar hava olaylardan (güneş, rüzgar, yağmur, kar) etkilenir. Ama granit mermerler de bu durum söz konusu olmaz. Hatta bu yüzden çatlayan, patlamış mezarlar söz konusudur.

Granit mermerler etkilenmediği için ilk günkü güzelliğini korur. Oldukça parlak bir görüntüye sahip olduğu için her  yerden dikkat çekici özelliği vardır. Parlak olmasından dolayı yüzeyi çabuk tozlansa da su ile kolayca -temizleyebiliriz. Granit mermerlerin sertlik derecesi 7-8 mohs’tur. Gözenekli ve benekli yapısı olduğu için yüzeyinde çizik oluşmaz.  Asit ve bazlar ile tepkimeye girmediği için yüzeyinde paslanma gibi durumlar yaşamazsınız.

Mermer mezarlar bu konuda etkilendiği için yüzeyinde sararma ve kararma söz konusu olur. Bir süre sonra da yana yatma gibi durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden mezar taşı seçimi oldukça önemlidir. Olumsuz hava koşullarından etkilenmeyecek ve uzun süre dayanıklılığını koruması gerekir. Granit mermerlerin birçok renkleri vardır. Siyah, kırmızı, yeşil ve kahverengi seçeneklerimiz ile sizlere sunuyoruz. Bu sayede dilediğiniz renklerde modeller inşa ediyoruz.

Galeri

error: Content is protected !!
Sohbete Başla
Altinel Mermer
Merhaba?
Yardımcı Olabilir Miyim?