307 600x450 1 - Ankara İnşaat Mermeri

Ankara İnşaat Mermeri

altinel logo - Ankara İnşaat Mermeri

Ankara inşaat mermeri olarak başladığımız bu sektörde doğal taşlarımız ve yeni teknolojimiz ile birçok evi sanatla buluşturduk. Uzman ekipman kadromuz kaliteli ürünlerimizle birçok proje yer aldık. Severek başladığımız bu sektörde pek çok mutfak taşı modelleri ve granit mutfak tezgahı tasarladık. Ankara İnşaat mermeri yer aldığımız bu alanda yeni ihtiyaçları keşfettik, tasarımda son derece iyi ekip arkadaşları ile çalıştık. Her yıl katlanarak büyüdüğümüz bu sektörde müşterilerimizin isteklerini ve dileklerini gerçekleştirdik.

24 yılı aşkın süre boyunca kaliteden ödün vermeyerek müşterilerimizin zevkleriyle birleştirdik. Ürettiğimiz ürünleri müşteri memnuniyeti gayesiyle uygun ticaret koşullarıyla bütçe dostu olmayı başardık. Yer aldığımız süre boyunca doğal taş ürünlerimiz gelişmiş teknolojimize uyarladık. Ve bir çok ticaret merkezlerine ve inşaat sektörlerine otellere ismimizi yazdırdık. Sizlerde granit mutfak tezgahı, mermer tezgahı mutfak taşı modellerimizi ve çeşme ya da inşaat sektörü… Gibi sayamayacağımız örnekleri görmek isterseniz bizimle iletişime geçiniz.

Renkli Mermer Çeşitleri

Verde Capri, Skyline, Hasia Black en çok tercih edilen renkli mermerlerimizdir. Verde Capri Mermer dayanıklı bir mermer olup mutfak, banyo gibi alanlarda kullanırız. Mozaik ya da küçük ölçülü fayans olarak yer ve duvar döşemelerinde kullanırız. Oldukça sert yapısı sebebiyle büyük ebatlarda kesmek zordur. Yeşil rengi, dokusu oldukça özgün ve farklıdır. Rengi ile kullanılan alana canlılık katar. Skyline ağırlıklı beyaz renkli olmasına rağmen açık ve koyu gri, bej, kahverengi tonlarında geçişler görülür. Bu geçişler ile Skyline’yi doğal taş renkli mermerler kategorisine eklememize fayda sağladı. Kendine özgü renk geçişleri özel yapan bir etmendir. Hasia Black yer yer siyah ve gri geçişli kendine has dokusu ile özel kılmaktadır. İç mekân kullanımına uygundur. Zemin, duvar kaplaması olarak tercih edebiliyoruz.

Granit Mutfak Tezgahı

Granit doğal bir taş olup dayanıklılığı ile biliriz. Estetik görünüşü ve sert yapısıyla birçok yüzeye işleriz. Birçok rengi olan her türlü mutfak tezgahı modelleri vardır. Şık ve parlak görünümlü ve benzersiz desenleriyle kişiye özel tasarlıyoruz. Mutfak mermeri ve granit tezgah kullanmak konutların satış değerinde etkisi olur.

1 - Ankara İnşaat Mermeri

Neden Altinelmermer’i Seçmelisiniz?

Kurulduğumuzdan bu yana müşterilerimizin beğeniyle fiyatta değil kalite de rekabet ettik. Ülkemizin yaşam kalitesini artırmak adına hizmet anlayışımız ve disiplinli çalışma süremizle müşterinin memnuniyetini kazandık. Şimdi daha birçok kitleye hizmet vermek adına yeni ihtiyaçları keşfediyoruz. Doğal kaynaklarımızı doğru kullanarak israf etmeden çevre ve kullanıcı dostu olmadan gurur duyuyoruz.

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.