altinel mermer blok mezar modelleri bmm 26 - Ankara Mezar Modeli

Ankara Mezar Modeli

Ankara mezar modeli 1997 yılında sevdiklerimizi unutmamak için başladığımız bu  işte  müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışıyoruz. Firma olarak en iyi teknolojik araçlar ve alanında tecrübe kazanmış çalışma arkadaşlarımızla birlikte siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz. Ankara mezar modeli olarak çalıştığımız bu sektörde kalite ve dürüstlük ilkesine bağlı kalarak bakım yapım-onarım işlerini de titizlikle yapmaktayız.

     20 yıla aşkın sektör deneyimi ile mezar yapım aşamalarımız;

Anlaşma ve Planlama Süreci

Web sitemizdeki foto galeri veya atölyedeki örneklerden seçtiğiniz model üzerinden fiyatlandırma ve üretim planlaması yapılır.

Üretim Süreci

Mezar yeri üst inşa ruhsatı almış vatandaşlar için 1 ay içerisinde mezar beton temeli hazırlığı ve modelin atölyede imalatı sağlanır.

Mezar Montaj Yapılması

Seçtiğiniz modelin zorluk seviyesi, mezarlığın yeri, bayram dönemi yoğunluklarında ortalama 5-20 gün sürede mezar uygulaması yapılır.

Garanti Ve Destek Süreci

20 yıla yakın Altınel Mermer çeşitli deneyimler ile sizlere sorunsuz mezar uygulamasını yapmak için tüm teknik geliştirmeleri yapıyoruz.

Mermer Mezar Modelleri

Aile, Granit ve Blok Mezar

Özel Mezar

Tek katlı ve Çift Katlı model ve pek çok daha modellerimiz bulunmaktadır.

Mezar Yapımı Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Mezar taşı seçilirken taş cinsi seçimi çok önemlidir. Mezar yapıldıktan sonra yıllarca güneşe, yağmura, buzlanmaya maruz kalacak, içindeki toprak ıslanıp kışın don yapınca dışarıya doğru baskı yapacak, zemindeki en ufak kayma yüzeydeki taşlarda çok büyük basınca sebep olacaktır. Ülkemizde geleneksel olarak mezar yapımında genellikle mermer ve traverten kullanılmıştır. Bunun sebebi bu mermerlerin yaygın şekilde bulunması, maliyetlerinin daha düşük olması ve mermerciler tarafından işlenmelerinin kolay olmasıdır. Halbuki mermer traverten gibi başkalaşım kayaçlar iç mekanda kullanıma uygundur. Sertlikleri düşüktür ve damarlı, kılcal çatlak barındıran dayanıksız yapıları, basınca maruz kalınca çatlayıp dağılmalarına sebep olmaktadır. Mezar yapımında kullanılması gereken asıl taş çeşitleri granit, bazalt, diyabaz gibi volkanik kayaçlardır. Özellikle granit grubu taşlar, yüksek sertlik dereceleri esneklikleri, asitle reaksiyon vermeyen kimyasal yapıları sebebiyle en dayanıklı mezar ve anıt taşlarıdır.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Firmamız geçmişten günümüze her yıl yenilenerek ve üreterek Ankara mezar konusunda çeşitli adımlar atmıştır. Güvenilir çalışma kadromuz ile kullandığımız kaliteli ürünler ile sizi ve sevdiklerinizi önemsiyoruz bu yüzden bütün bakım onarım ihtiyaçlarınızı titizlikle yapmaktayız. Farklı tekniklerle ve gelişmiş teknolojik araçlarımızla sektörde en iyiyi hedefleyen firmamız Ankara’nın pek çok bölgesine hizmette vermektedir.

Kaliteli hizmetlerimizi görmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.