Ankara Mezar Taşı

Ankara Mezar Taşı

Ankara Mezar Taşı on beş yıldan fazla süredir sektöründe zirve olmayı sürdürüyor. Yaptığımız işlerimizle rakiplerimize adeta öncü oluyoruz. Ankara Mezar Taşı ve modelleri denilince akla gelen firma olmamızı yaptığımız kaliteli tasarım ve projelere borçluyuz. Aldığımız her projede müşterinin yüzünü güldürmeyi hedefliyor ve bunu başardığımızı da biliyoruz.

Neden Altınel mermer’i Tercih Etmelisiniz?

Altınel Mermer olarak işimizde önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Aldığımız her projede müşterinin aklında en ufak bir soru işareti kalmayacak şekilde sorularına yanıtlar arar sorunlarına çözüm buluruz. Kısacası bizim firmamızda öncelik para değil müşteri memnuniyetidir. Aynı zamanda siz değerli müşterilerimizin istediği ürün ve modelleri bünyemizde bulundurmak için profesyonel ekibimizle yenilikçi çalışmamızı daima sürdürür durumdayız. Tabiki bu ve bunun gibi bir çok neden sayabileceğimiz gibi; yaptığımız projeler sayesinde bizimle çalışan çoğu arkadaşımız bizi yakınlarına tavsiye etmekte ve yaptığımız işi daha yakından tanıma fırsatı bulmaktadırlar.

Mezar Taşı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mezar taşı yaptırmaya karar verdiniz, nasıl bir şekilde hangi malzemeyi kullanarak yaptıracağınızı ve mezarın bulunduğu yere uygun ölçülerde aynı zamanda belirlediğiniz bütçe dahilinde bir seçim yapmak istiyorsunuz fakat konu ile ilgili çok az bilgiye sahipsiniz. Buyurun o zaman biz size yardımcı olalım.

Mezar yapımında kullanılan taş modelleri kendi içerisinde 4 farklı sınıfa ayrılmaktadır. Fiyat, sağlamlık, görünüm, kalite gibi farklı özelliklere sahip olan bu ürünlere ve detaylarına bakalım.

Mermer Mezar Taşı

Kullanım yoğunluğu 2. sırada olan ve görünüm olarak kaliteli güzel bir şekil sunan Türkiye’de bolca bulunan bir doğal taştır. Dayanımı ve sağlamlığı oldukça üst seviyededir.

Traverten Mezar Taşı

En sık tercih edilen ve en çok kullanılan mezar taşı türünü Traverten olarak söyleyebiliriz. Yapılan mezarların yaklaşık %60-%65 lik kesimi traverten modelleri kullanılarak yapılmaktadır.

Hem fiyat olarak daha uygun olması hem toprak rengine daha yakın ve güzel bir görüntü sunması hem de yağmur, kar, sıcak, soğuk gibi çevresel koşullara çok dayanıklı olması müşterilerimizin ve mezar yaptırmak isteyen kişilerin öncelikli tercihi olmaktadır.

Granit Mezar Taşı

Mezar yaptırmak isteyen kişiler için en fazla maliyeti olan fakat en yüksek görsel kaliteyi sunan ve en farklı tasarımlara sahip olan taş Granit’tir. Genellikle Siyah renkli modeller kullanılsa da, kırmızı ve gri tonlu yerli üretim taşlarda tercih edilmektedir. Hazır mezar modellerinden son en az kullanılan 3. taş türüdür.

Bunun gibi bir çok bilgiyi alıp bize ulaşmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.