Mezar Bakımı

Ankara Mezar Fiyatı

Ankara mezar fiyatı olarak başladığımız bu sektör de müşteri memnuniyeti öncülüğünde başlamış siz değerli kişilerimize hizmet veriyoruz. En doğru hizmet adına yerinde ve zamanında teslimatımız ile müşterilerimizin beğenisini ve takdirini kazandık. Ankara mezar fiyatı konusunda diğer firmalara nazaran daha uygun bütçe ile hizmet vermeyi gaye edindik.  Yüksek kalite düşük maliyet ile her türlü bütçeye sesleniyoruz. Her kitleye ulaşarak müşterilerimize yardımcı olmak istiyoruz.

24 yıllık çalışma prensibimiz ve yenilikçi tavrımız ile mezar sektöründe farklı tasarımlarda bulunduk. İşçilik ve montaj esnasında titizlikle çalışarak uzun ömürlü mezar modelleri amaçlıyoruz. Gelişen teknolojimiz ile 1. Kalite taş seçimizle değişen hava şartlarında bile dayanıklı mezar modelleri inşa ediyoruz. Sizler de mezar taş modellerimizi görmek ve inşa ettirmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ankara Granit Mezar

Granit mermer içersin de bulunan kuvars feldspat mineralleri ile sert yapılı taş çeşidimizdir. Sert olduğu kadar esnek yapısı vardır. Bu yüzden kırılmalara çarpmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Farklı renk seçenekleri ile kişilere alternatif seçenekler sunarız. Gözenekli oluşumu ile üzerinde çizik oluşmayarak ilk günkü gibi görüntü sağlar. Hijyenik yapıda olup sıvı emme olmayarak leke tutmaz. Kesim ve ya nakliye işlemlerinde çatlamak son derece dayanıklı bir yapısı vardır.

Mezar Modeli

Ankara mezar modeli olarak sitemizde birçok farklı seçeneklere yer verdik. Granit ve mermer mezar tek kişilik ve çift kişilik modellerimiz vardır. Ya da aile ve blok mezar olarak da hizmet veriyoruz. Mezar yapıldıktan sonra yıllarca güneşe, yağmura, buzlanmaya maruz kalacak. İçindeki toprak ıslanıp kışın don yapınca dışarıya doğru baskı yapar. Zemindeki en ufak kayma yüzeydeki taşlarda çok büyük basınca sebep olur bu gibi durumları yaşamamak adına taş seçimi konusunda müşterilerimize tavsiyeler de bulunuyoruz.

Ankara Mezar Bakımı

Mezar yapımı bittikten sonra yıllarca güneş ışınlarında ya da yağmurdan etkilenen taş yıpranır. İlk günkü görünümüne kavuşturmak için beyazlatmak tekniğini uygularız. Ve daha sonra mezar baş taşındaki silinen yazıları üzerindeki renk ile yenileriz. Son aşama olarak toprağı kurumuş yapraklardan arındırarak görsel çekicilik kazandırırız.

Mermer Mezar

Ankara mezar mermer ailesi olarak sizleri ve sevdiklerinizi önemsiyoruz. Bu çalışma doğrultusunda en iyi hizmet garantisi ile hareket ediyoruz. Görsel çekiciliği ile dünyaya kendini tanıtmış doğal taştır. Saf temizliği simgeleyen rengi ile birçok kişinin tercihi haline gelmiştir. Sertliği yüksek çizilmelere karşı dayanıklı yapısı vardır. Belirli aşamalardan geçtikten sonra kullanıma hazır hale getiririz.

Neden Altınel Mermer?

Etkin olduğumuz süreç boyu gerek müşterilerimizi gerek personellerimizi düşünerek hareket ettik. Birçok farklı alanlar da başarılara ulaşarak Ankara da lider firma haline geldik. Üzerimize düşen görevleri dikkatle ve özenle yapıyoruz. Uzun ömürlü estetik mezar modelleri inşa ediyoruz.

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.