altinel logo - Ankara Mezar Fiyatı

Ankara Mezar Fiyatı

Ankara mezar fiyatı olarak çalıştığımız bu alanda farklı hizmetler vererek müşteri memnuniyetini kazanmayı başardık. Uygun maliyet yüksek kalite çalışma prensibimiz ile birçok müşterinin isteklerini yerine getirdik. Doğal taşlarımızı 1. kalite olması şartıyla sipariş verip sizlere uzun ömürlü mezar modelleri inşa ettik. Ankara mezar fiyatı olarak işimizi severek yapıyoruz ve sizlere önemsediğimiz bu konuda başarılı projelere imza attık.

23 yıla aşkın çalışma performansımız ile mezar bakımı onarımı ve tasarımları yerine getiriyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve personel kadromuzla en iyi olmayı amaçlıyoruz. Ankara mezar mermer olarak yeni tasarım ve uzun ömürlü olma gayretindeyiz. Sizler de sevdiklerinizin mezarlarını yaptırmak ve bakım onarım gibi ihtiyaçlarınızı yerine getirmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Mermer Mezar Modeli

Mermer mezar modelleri birçok rengi ile olup müşterilerin ilgi odağı olmaktadır. Uşak beyazı, Muğla ve Afyon beyazı olarak birçok renge sahip olur ve alternatif seçenek olarak sunarız. Granit kadar sağlam yapısı yoktur o yüzden biraz daha uygun olduğu için tercih ederiz. Şık beyaz görüntüsü ile insanları cezbeden mimarisi ile biliriz. Sitemizde birçok tasarımları mevcut olup dilediğinizi seçebilirsiniz. Ankara mezar fiyatları konusunda son derece uygun maliyetle çalışarak bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı çalışıyoruz.

Granit Mezar Modeli Fiyatları

Yüksek kaliteli doğal taşımız olup her bütçeye uygun tasarımlarınız vardır. Bu modeller hem hesaplı hem sağlam hem de estetik görünüşü vardır. Uzun ömürlü olmasıyla en çok tercih ettiğimiz ürün olup yapıştırma değildir. Çelik dübeller vidalar ve blok kanallı kilit sistemlerimiz olup temelden sağlam modeller inşa ediyoruz. Böylelikle açılma ve bozulma olmuyor. Günümüz gelişen teknolojimiz ile birlikte fabrikalar da kesim makinemizle şekil veriyoruz. Bilgisayar destekli kesim makinelerimiz ile estetik görüntü oluşturuyoruz. Bazı firmalar graniti işleyemediği için diğer alt kademeli taşları önerir bunlara itibar etmeyiniz. En iyi tasarım ve modellerimizi sitemizden ulaşabilirsiniz.

Neden Altınel Firması ile Çalışmalıyız?

Etkin oluğumuz süre boyunca çeşitli projelerde ismimizi yazdırdık. İş ayırt etmeden yapacaklarımızı dikkatle not ederek üzerimize düşen görevi seve seve yaptık. Özveri ve planlı çalışma stilimiz ile 23 yıla aşkın süre boyunca sizleri mutlu etmekten gurur duyarız.  

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.