Ankara Mezar Örnekleri

Ankara Mezar Örnekleri

Ankara mezar örnekleri olarak yer aldığımız bu sektörde sevdiklerinizin mezarlarını oluşturarak sizlere kaliteli hizmet veriyoruz. Etkin olduğumuz süreç boyunca birçok kişinin istek ve ihtiyaçlarını yerine getirdik. Bu sebeple Ankara da en çok tercih edilen firma olmayı başardık. Ankara mezar örnekleri bakımından çeşitli tasarımlar ve bakım onarım işlemleri de yapıyoruz. Böylelikle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak bu sektörde sürekliliği amaçlıyoruz. Alanında deneyimli ve uzman kadromuz ile mezarların temelinden itibaren titiz bir çalışma sergiliyoruz. Kullandığımız kaliteli malzemeler ve dayanıklı taşlar tercih ederek sistemlerimizi uzun ömürlü olmasına dikkat ediyoruz. İşimizi seviyor ve sorumluluklarımızı eksiksiz yerine getiriyoruz. Montaj esnasında yaşanacak krizleri engellemek adına iş sağlığı ve güvenliği konusunda ciddi tedbirler aldık. Sizler de hizmetlerimizden yararlanmak ve modellerimizi görmek isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Granit Mezar Tercih Etmeliyim?

Bazı mezarlar oluşturulduğu taşlar itibari ile kısa sürede aşınır ve yıpranır. Bu yüzden firma olarak siz müşterilerimize granit taşını öneriyoruz. Yapısı gereği sert bir kayaç türüdür. Volkanik kökenli olup feldspat ve kuvars minerallerinden oluşan bir alışımdır. Elmastan sonra en sert doğal taş olan dayanıklı modeldir. Birçok farklı renkleri mevcut olup siyah kırmızı ve kahverengi renkleri ile sizlere alternatif seçenekler sunarız. Estetik ve görsel çekicilik uyandırdığı için en çok tercih edilen modeller arasındadır. Parlak bir yapıya sahip olduğu için çok çabuk tozlanabilir. Diğer modellere göre daha maliyetli bir yapısı olsa da dayanıklı olması ile bu farkı kapatır. Esnek bir yapıya sahiptir. Bu sebeple kolay kolay kırılmaz ve yüzeyinde çatlama görülmez. Gözenekli ve benekli bir yüzeye sahiptir. Bu yüzeyden çizilmez ve aşınmaz. Granit taşları olumsuz iklim şartlarına karşı dayanıklıdır. Yağmur, kar ve rüzgar ile gelen tozlara karşı savunma sağlar. Bu yüzden yüzeyinde sararma ve kararma meydana gelmez.

altinel-mermer-cift-katli-mezar-modelleri-ckm-08
MODEL : CKM – 08

Granit taşlar, asit ve bazlar ile tepkimeye girmez. Böylelikle yapısında paslanma görülmez. İşçiliği titiz bir çalışma isteyen bir tür olup firma olarak en tasarımları sizler ile buluşturuyoruz. Kendisine özel malzemelerimiz ile oluşturup sizlere teslim ediyoruz.

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.