altinel logo - Karşıyaka Mezarlığı Ankara

Karşıyaka Mezarlığı Ankara

Karşıyaka Mezarlığı Ankara olarak faaliyet gösterdiğimiz bu alanda sizi ve sevdiklerinizi önemseyerek hareket ediyoruz. Müşteri memnuniyeti öncülüğünde olan firmamız modern teknolojisi ile dayanıklı ürünleri ortaya koyuyor. Karşıyaka Mezarlığı Ankara olarak işimizi severek yapıyoruz. Bu noktada ürün tercihlerimizi birinci sınıf mermerleri tercih ederek dayanıklı mezar modelleri inşa ediyoruz. Etkin olduğumuz süreç boyunca birçok başarılı projelere imza attık. Bu doğrultuda müşterilerimizin beğenisini kazanarak Ankara da lider mezar firması olmayı başardık. Geçmişten günümüze edindiğimiz bilgiler ve tecrübeleri ürünlerimize yansıttık. Bu sayede uzun ömürlü dayanıklı modelleri bir araya getirdik. Sizler de sevdiklerinizin mezarlarını yaptırmak ister misiniz? O halde sitemizi ziyaret ederek bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mezar Bakım Hizmetleri

Özenle yaptırdığımız mezarlar yıl içerisinde çeşitli iklim koşullarına maruz kalır. Rüzgarın yağmurun ve karın yeryüzüne düşmesi ile mezarların toprakları ıslanır. Bu yüzden kimi zaman sevdiklerimizin mezarları çeşitleri baskılarla karşılaşır. Altınel firması olarak sararan veya kararan bakıma ihtiyaç duyan mezarlıkları ilk günkü haline getiriyoruz. Öncelikle bakım yapılacak alana gidip not alma işlemi sergiliyoruz. Sonrasın da sırayla yerine getirerek harekete geçiriyoruz. Eskiyen veya deforme olan mezarları beyazlatma işlemi uygularız. Böylelikle eski parlaklığına kavuşur. Mezar baş taşı üzerinde silinen yazıları müşterilerimizin isteği üzerine yenileyip belirgin hale getiririz. En son toprak temizleme işlemi yaparız. Üzerindeki yabancı otlardan temizler ve çiçeklendirme yöntemi uygularız. Belli zaman aralıklarında sulama işlemi yaparak çiçekleri canlı tutarız. Bu sayede sevdiklerinizin mezarlıklarını istediğiniz şekilde oluştururuz.

Mezar Taşı Fiyatları

altinel mermer blok mezar modelleri bmm 26 - Karşıyaka Mezarlığı Ankara

Mezar taşı seçimi yaparken uzun süre dayanıklılık gösterip hava şartlarından etkilenmesini istemeyiz. Bu nedenle mezar modellerini bir araya getirmeden evvel müşterilerimize gereken tavsiyeler de bulunuruz. Granit mezar modelleri oldukça dayanıklı ve sağlam ürünlerdir. Yağmurdan rüzgardan etkilenmez bu yüzden uzun ömürlüdür. Yapım sürecindeki işçilik ve şekil alması kolay olmadığı için diğer mezarlara göre maliyetlidir. Mermer mezar türleri ise biraz daha uygun modeldir. Rezervinin çok olması ve kolay şekil alabilmesi ile bütçe dostudur. Ankara mezar fiyatları olarak sizlere kampanyalı fiyat seçenekleri sunuyoruz. Fırsat ürünlerini kaçırmadan lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.