altinel logo - Mezar Modelleri Ankara

Mezar Modelleri Ankara

Mezar modelleri Ankara olarak yer aldığımız Altınel firması olarak sevdiklerinizin mezarlarını inşa edip bakım ve onarımını yapıyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve montaj personellerimiz ile yeni tasarımlar üreterek sizlere seçenekler sunuyoruz. Mezar modelleri Ankara olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak onları memnun etmeyi başardık. Sizlere uygun fiyatlar sunarak bütçe dostu kampanyalarımız ile tasarımlar oluşturuyoruz.

Mermer Mezar Modelleri

altinel mermer usak beyazi mezar modelleri ubm 06 1 - Mezar Modelleri Ankara

Beyaz tonunun vermiş olduğu güzellikle görsel çekicilik sunarak müşterilerimizin beğenisinde yer alıyor. Muğla Uşak ve Afyon beyazı ile ürettiğimiz mermer mezar modelleri ile şık görüntüler oluşturuyoruz. Rezerv alanının çok olması sebebiyle mezar fiyatları diğer modellere göre uygundur. Çünkü kolay şekil alıp işçilik masrafının daha az olması ile fiyat bakımından farklılık gösterir.

Mezar Bakım Hizmetleri

altinel mermer cift katli mezar modelleri ckm 18 - Mezar Modelleri Ankara

Altınel mermer olarak işimizi severek yerine getirerek çalışıyoruz. Mezar yapım işleri konusunda planlı çalışma sergileyerek dikkatle ve özenle montajı tamamlıyoruz. Değişen hava koşulları ile beraber mermerler de eskime ve aşınmalar oluşur. Mezar bakımı için gereken şekilde sırayla yenileme işlemini yapıyoruz. Böylelikle ilk günkü haline kavuşturmuş oluruz. Mezar taşı üzerindeki yazı renginde düzenlemeler yaparak eski görüntüsünden ayırıyoruz. Mezar bakım hizmetleri olarak toprağı zararlı otlardan ve kurumuş yapraklardan temizleyerek devam ediyoruz. Bununla birlikte çiçeklendirme yöntemi yaparak belli aralıklarla sulama işlemimiz ile sevdiklerinizin mezarları dilediğiniz gibi oluyor.

Ankara Mezar Fiyatları

Altınel firması olarak uygun bütçe yüksek kalite anlayışı ile yeni modeller oluşturuyoruz. Granit mermer ve traverten tasarımlarımız ile size şık estetik görünüm elde ediyoruz.  Mezar taşı fiyatları granit mermer ve traverten olarak sıralanır. Çünkü diğer taşlara göre granitin yapısı benekli ve gözeneklidir. Bu yüzden aşınmalara karşı güçlü ve çizilmelere uğramaz. Mezar taşı seçiminde granit tercih ederek dayanıklı modeller elde edersiniz. Mermer mezar modelleri ise rezerv bakımında çok olup kolay şekil alabilme özelliği vardır.

Mezar Çeşitleri

Doğal taşları dilediğimiz şekilde uygulayarak yeni tasarımlar oluşturuyoruz.

Aile mezar modelleri

Blok mezar modelleri

Mermer mezar modelleri ile sizlere farklı seçenekler sunuyoruz.

Kaliteli ürün tercihimiz ile sizlerle montaj sonrası ulaşım imkanı sunarak herhangi bir sorunuzda birebir ilgileniyoruz.

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.