mezar-modelleri-ve-fiyatlari

Mezar Modelleri ve Fiyatları

Ankara mezar modelleri ve fiyatları sıkça araştırılmaya devam etmektedir. Firmamız Altınel Mermer bünyesinde bulunan alanında uzman ve deneyimli arkadaşlarımız ile sizlere dayanıklı sistemler meydana getiriyoruz. Değer verdiğiniz bireylere son görevinizi layıkıyla gerçekleştirmek için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Bu noktadan hareketle tereddüt etmeden bizi tercih edebilirsiniz.

Altınel Mermer olarak yer aldığımız bu süreçte tecrübelerimiz doğrultusunda estetik modeller inşa etmeye devam ediyoruz. Bu bağlamda müşterilerin memnuniyetinin ivedilikle yerine getirmekteyiz. Ankara mezar fiyatları olarak bulunduğumuz bu süreçte sizlere uygun fiyat ve kampanyalı seçenekler sunmak için elimizden geleni uygulamaktayız. Mezar fiyatları noktasında her bütçeye hitap ettiğimiz için bütün müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını kolaylıkla oluşturuyoruz.

Mezar modelleri noktasında Altınel Mermer firması olarak sevdiklerinizin mezarlarını estetik tasarımlarla bütünleştirmekteyiz. Firmamızda mezar modelleri noktasında granit, mermer ve traverten taşlarından dilediğiniz tasarımları meydana getirmekteyiz.

mezar-modelleri-ve-fiyatlari

Granit Mezar Modelleri

Altınel Mermer firmasında tasarlanan granit mezarının taşı, kuvars feldspat ve mika minarelerinden oluşan son derece modern ve eşsiz bir taştır. Granit mezar modelleri, mezarlarda sıkça kullanılan bu taş modeli, parlak rengi ile dikkat çeker. Özellikle rengini ve estetiğini uzun süre koruması sebebiyle sıkça tercih edilmektedir. Tüm bunların yanı sıra yıllara meydan okuyan dayanıklılığı ile birlikte olumsuz iklim koşullarına karşı savunma sağlayıp yüzyıllarca kendisini korumaktadır.

Granit mezar modelleri rüzgâr, yağmur, kar ve dolu gibi hava şartlarından etkilenmez. Granit modellerinin son derece kullanışlı olduğunu da özellikle belirtmek gerekmektedir. Mezar modelleri arasında yer alan granitlerin diğer modellere göre daha maliyetli olması da işçilik ve malzeme kaynaklıdır diyebiliriz.

Altınel Mermer firmamızda gerçekleştirdiğim titiz çalışmalar dolayısıyla granit mermerlerin kalitesi ve yüksek dayanım gücü maliyetin farkını kapatır. Mezar bakımı ve çiçeklendirme noktasında granit modeller, uzun süre cilasını ve parlaklığını koruduğu için sürekli bir bakıma ihtiyaç duymaz.

Mermer Mezar Modelleri

Mermer mezar modelleri mezar taşı seçenekleri arasında en çok tercih edilen model olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle mezarlıklara bakıldığında mermer mezarlara rast gelmek oldukça normal karşılanmaktadır.

Mermer mezar modelleri olumsuz hava koşullarına dayanıklılığı nedeniyle büyük oranda kullanışlıdır diyebiliriz. Modellere bağlı olarak yenilenen tasarımlar, isteğe göre şekil alarak görsel olarak istenilenden fazlasını karşılamaktadır. Firmamızda üretilen mermer mezar modelleri, hem görsel olarak hem de taş kalınlığı ve taş yapısı açısından müşterilere güven teminatı sağlamaktadır.

Traverten Mezar Modelleri

Traverten mezar taşı sayfamızda Altınel Mermer Mezar tarafından imalat ve yerinde montajı yapılan örnek traverten mezar çalışmalarını, fotoğraf ve ürün detaylarını bulabilirsiniz. Sıkça gittiğiniz mezarlıklarda gördüğünüz mezarlar içinde en çok kullanılan taş modeli traverten türüdür. Özellikle maliyet avantajları ve dış görünüşündeki toprağı andıran yapısı nedeniyle birçok müşterimiz bu modelleri tercih etmektedir.

Traverten mezar modelleri, kendi içlerinde değişik tonlarda bulunabilmektedir. Genellikle açık, orta, koyu ton olarak sınıflandırabileceğimiz taşları iç noktada çelik destekli tek katman veya çift katman dübel ile birleştirmekteyiz. Bu mezar modellerinde kuşak kısmını genellikle koyu tonlu mermer veya granit kullanarak görsel olarak güçlendirmekteyiz.

Altınel Mermer Mezar olarak stoklarımızda yüklü miktarda hazır traverten blok mezarlar bulunmaktadır. Bu duruma paralel olarak kendi isteklerinize paralel olarak donanımlı bir traverten mezar modeli tercih edebilirsiniz. Traverten mezarların uygulama ve montaj aşamaları noktasında da firmamız donanımlı bir hizmet anlayışıyla ilerlemektedir.

Değişik Mezar Modelleri

 

Değişik mezar modelleri geçmişten günümüze kadar bireylerin sıkça tercih ve merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Mezar modellerinin yapımında montaj öncesinde ve sonrasında müşterilerimiz ile birlikte hareket etmekteyiz. Firma olarak sizlerin tüm sorunlarına titizlikle müdahale edip hiçbir müşterimizi mağdur etmiyoruz.  Firmamızın sizlere sunduğu değişik mezar modelleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Beyaz Mermer Mezar
  • Blok Beyaz Kalın Mezar
  • Blok Kalın Mezar
  • Kapalı Mezar
  • Aile Mezar
  • Orijinal Granit Mezar
  • Özel Tasarım Mezar
  • Tek Parça Blok Mezar
  • Traverten Mermer Mezar
  • Yerli Granit Mezar

Özellikle değişik mezar modellerinin yanı sıra mezar bakımı ve tadilatı hizmetimizde bulunmaktadır. Güzel mezar modelleri noktasında firmamızda tek katlı mezar, çift katlı mezar, blok mezar, granit mezar, özel yapım mezar çeşitlerimiz bulunmaktadır diyebiliriz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mezar bakımı ve yenileme nasıl yapılır öğrenmek ve yazımı incelemek için tıklayınız.

 

 

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.