altinel logo - Ankara Mermer Mezar 1

Ankara Mermer Mezar

Ankara mermer mezar olarak çalıştığımız bu sektör de siz değerli müşterilerimize en hizmet verme garantisindeyiz.23 yıllık tecrübemizle birlikte montaj ve tasarım ekiplerimizle birlikte işimizi titizlikle yapıyoruz. Bu süreç boyunca bütün istek ve ihtiyaçları keşfettik. Ankara mermer mezar olarak firmamız modern teknolojimizi ve 1. kalite kullandığımız ürünlerle uzun ömürlü mezarları inşa ediyoruz.

Ankara mezar mermeri olarak bu sektör de dürüst ve disiplinli çalışma performansımız ile lider duruma geldik. Uzman kadromuz ile temiz işçilik sergiliyoruz. Sizi ve sevdiklerinizi önemsediğimiz bu alanda özverili bir çalışma performansımızla sizleri memnun etmeyi çalışıyoruz. Sevdiklerinizin mezarları yaptırmak veya bakım onarım ihtiyacı duyuyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Mezar Bakım Hizmetleri

Değişen hava koşulları ile birlikte kimi mezarlar etkilenir ve bakıma ihtiyaç duyar. Yağmur ve kar yağışların etkisiyle toprak ıslanır taşlara baskı yaparak çatlama ve kırılma yaşanır. Bu durum ile karşılaşmamak için mezar modelimizi onarmak isteriz. Altınel mermer firması olarak bu konuda üzerimize düşen görevi titizlikle yerine getirir. Öncelikle yapmamız gerekenleri birer birer not edip uygulamaya başlarız. Kar yağışların etkisiyle toprakta biriken karların temizleriz. Sararan otları ve çiçekleri kuruyan yaprakları temizleyerek toprağı ilk günkü hale getiririz. Mezar mermeri ve taşının uygun kimyasal kullanarak ilk günkü rengine ulaştırırız. Müşterimizin isteği doğrultusunda silinmiş taşın üzerindeki renkle tekrar eski haline kavuştururuz. Bitki ve çiçeklendirme yöntemimizle yeni estetik bir görünüş elde ederiz.

Granit Mezar Modeli

Granit mermer sağlam yapısı ve hoş görünüşü ile birçok müşterimizin tercihi olmuştur. Dünyanın en sağlam doğal taşı olan granit mermer olumsuz hava koşullarından bile etkilenmez. Baskılar sonucunda kırılma ve çatlama yaşamaz. Uzun ömürlü kullandığımız mezar modelimiz ile birçok müşterinin ilgi odağı olmuştur.

Neden Altınel Mermer Firması?

Kurulduğumuz günden bu yana bilgi birikimi ve edindiğimiz tecrübeler ile her yıl büyümeyi başardık. Mezar modellerinin yanı sıra mermer tezgah ve granit tezgah yaparak müşterilerimize alternatif seçenekler sunduk. Böylelikle beğeni ve takdir topladık. Ankara mezar modeli konusunda yaptığımız başarılı çalışmalar ile lider duruma gelmeyi başardık.

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.