altinel mermer usak beyazi mezar modelleri ubm 31 - Ankara Mezar Taşı 2021 1

Ankara Mezar Taşı 2021

Ankara Mezar Taşı alanında 20 yılı aşkın tecrübesiyle müşteri memnuniyetini ilke edinen Ankara Altınel Mermer profesyonel bir yaklaşımla hizmet sunmaktadır. Şıklık, sağlamlık ve konfor istekleriniz tam eğitimli personelimizle en yüksek standartlara taşınmaktadır. Ankara mezar taşı olarak sizlere en uygun fiyatlı modelleri inşa ediyoruz. Yüksek kalite uygun hizmet sunmamız ile birlikte Ankara’nın en çok tercih firma olarak yerimizi aldık. Amacımız mermer sektöründe ülke standartlarını yükseklere çıkarmak ve mağdur müşterilerimizin yanında olmaktır. Mağdur olan müşterilerimizin yanında oluyor montaj öncesi ve sonrası gerekli olan hizmeti sunuyoruz.

Ankara Mezar Taşı

Aile Mezar Modelleri – 003

Altınel mermer olarak kullandığımız malzemeler ve modern teknolojimiz ile birlikte dayanıklı estetik tasarımları meydana getirdik. Alanında uzman kişiler ile montajını gerçekleştiriyoruz ve daha titiz bir çalışma sergiliyoruz. Arkamızda mutlu müşteriler bırakarak sorumluluklarımızın arkasındayız. Mezar montajı sırasında iş güvenliği konusunda ciddi tedbirler alıyoruz. Bu sayede daha dayanıklı modeller inşa ediyoruz. Mermer sektöründe ülke standartlarını yükseklere çıkarmak için yoğun bir çalışma sergiliyoruz. İşimizi seviyor ve sizlere en iyi modellere oluşturmak için özverili bir çalışma ortamı oluşturduk. Uygun fiyat hizmet seçeneklerimiz mevcut olup fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ankara Mezar Taşı Tarihçesi

Blok Mezar Cebeci Mezarlığı

Blok Mezar Modeli – 017

Mezar taşı eski çağlardan bu yana hemen hemen her kültürde yer alan bir çalışmadır. Mezar taşının asıl hedefi o mezarda yatan kişinin kim olduğu bilgisini yansıtması hedefi ile yapılır. Altınel Mermer olarak sizlere mezar taşı konusunda en iyi şekilde hizmet vermek tek amacımızdır. 1.sınıf işcilik ve özenle çalışan personelimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Ankara’nın her bölgesinde mezar işleri konusunda sertifikamız ile çalışmaktayız. Bu konudaki tüm isteklerinize en iyi şekilde cevap vermekteyiz. Vefat eden kişi için duymuş olduğunuz duyarlılık ile yaptırmaya karar verdiğiniz mezar yapımı işlerini bizlerde aynı hassasiyet ile işimizi en iyi ve en temiz şekilde yapıyoruz. Ayrıca çocuk mezarları da yapmaktayız.

Ankara Mezar Taşı Modelleri

 • Aile Mezar Taşı Modelleri
 • Üç Katlı Mezar Taşı Modelleri
 • Blok Mezar Taşı Modelleri
 • Çift Kişilik Mezar Taşı Modelleri
 • Granit Mezar Taşı Modelleri
 • Uşak Beyazı Mermerler
 • Muğla Beyaz Mermerler
 • Emprador Modeller
 • Tek Modeller
 • Çift Kat Modeller

Mezar Taşı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mamak Granit Mezar Modelleri

Granit Mezar Modelleri – 019

Mezar taşı seçilirken sert mermer veya granit tercih edilmelidir. Bunun nedeni mezar taşı doğa şartlarında yağmura, rüzgara, dökülen yapraklar sonrası neme, rüzgarla gelen toprağa maruz kalacak ve yıpranması hızlanacaktır. Tercihlerinizde granit yada sedef mermer kullanmanız mezarın uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Bu sayede olumsuz iklim şartlarından etkilenmez yüksek savunma sağlar.

Mezar taşı seçiminde gerekli özen gösterilmezse yıl içinde birçok kez bakım onarıma ihtiyaç duyarsınız. Mezarlar bir kere yapılan bir model olduğu için hava olaylarına karşı savunma sağlaması gerekir. Bu açıdan yukarıda bahsettiğimiz üzere granit veya sert mermer öncelikli tercihlerimiz olması gerekir.

Granit Mezar Özellikleri

Cebeci Granit Mezar Modelleri

Granit Mezar Modelleri – 025

Mermer bir mezarı tekrar parlak hale getirmek ise büyük masraflar gerektirir. Granit mezarda ise böyle bir durum yoktur. Yıllarca tertemiz yepyeni kalır. Böylece gelecek kuşaklarınız mezarı ziyaret edebilir. Yüksek dayanım ve savunma gücü vardır. Rengi ve parlaklığı ile cilasını uzun süre korur. Böylelikle her yerden kolayca fark edilmemizi sağlar. Esnek bir yapıya sahip olduğu için çatlamaz ve kırılmaz. Yüzeyinde ki benekli ve gözenekli yapısı ile çizilmelere karşı savunma sağlar. Granit mermerler dünyanın en sert taşlarından biridir. Volkanik kökenli sert bir kayaç olduğu için olumsuz iklim koşullarından etkilenmez.

Asit ve bazlar ile tepkimeye girmediği için yüzeyinde sararma ve kararma oluşmaz . Bu sebeple ilk günkü güzelliğini kaybetmez. Granit mermerler cilasını ve parlaklığını uzun süre korur. Bakım ve onarımı bu mezar türlerinde daha az ihtiyaç duyarız.

 • Dünyanın en sert yapı malzemesidir.
 • İyi cila alır, yıllarca yeni yaptırılmış gibi görünür.
 • Dayanıklı ve kalıcıdır.
 • Kılcal çatlak barındırmaz.
 • Çizilmez, aşınmaz, asit baz dış etkenler etkilemez.
 • Taş sertlik derecesi 7-8 mohs’tur.

Firmamızı ziyaret ederek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.