Ankara Mezar Bakım Hizmetleri

Ankara Mezar Bakım Hizmetleri

Ankara mezar bakım hizmetleri olarak faaliyet gösterdiğimiz bu sektör de çeşitli modeller üreterek de sizlere hizmet veriyoruz. Geçmişten günümüze edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda hareket ediyoruz. Ankara mezar bakım hizmetleri olarak uzman ve tecrübeli arkadaşlar ile birlikte çalışıyoruz. Birinci sınıf malzemeler kullanarak mezar modellerinin dayanıklı olmasına dikkat ediyoruz. Etkin olduğumuz süreç boyunca birçok müşterilerimizin takdir ve beğenisini kazandık. Etik kurallara ve ahlak ilkelerine bağlı kalıp pek çok müşterimizi memnun ettik. Sizleri ve sevdiklerinizi önemseyerek çıktığımız bu alanda gelişmiş teknoloji sayesiyle uzun ömürlü dayanıklı tasarımları inşa ettik. Şimdi sizler de sevdiklerinizin mezarlarını yaptırmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Mezar Çeşitleri

Altınel firması olarak sizlere birçok mezarlar ürettik. Müşterilerimize gerekli tavsiyeler de bulunduk. Bu yüzden sorumluluklarımızı eksiksiz yerine getirerek hareket ediyoruz. Mezarlar 3 farklı taşlardan bir araya getiriyoruz. Bunlar granit mermer ve travertenlerdir. Şimdi gelin birlikte inceleyelim.

Mermer Mezar Modelleri

Uşak beyazı mermer modeli
Model : UBM – 36

Mermerler, Türkiye de oldukça fazladır. Bu yüzden hemen hemen her yerde karşımıza çıkar. Kolay şekil alması ile uygun fiyatlıdır.Beyaz renginin farklı tonlarını mezarlarla buluştururuz. Beyaz renginin verdiği büyü ile görsel çekicilik oluşturur. Kendi içerisinde gruplara ayrılarak karşımıza çıkar. Uşak beyazı mezarlar, beyaza en yakın mermerdir. Dayanıklılık gücü yüksek olup diğer mermer türlerine göre maliyetlidir. Muğla beyazı ise, daha çok gri tonlarındadır. Uygun fiyatlı mezar türümüzdür. Mermerler hava şartlarında etkilenen bir yapısı vardır. Bu sebeple bir süre sonra bakıma ihtiyaç duyarsınız.

Granit Mezar Modelleri

Granit mezar modeli
MODEL : GMM – 08

Granit mezarlar yüksek kalite performansı gösterir. Herhangi bir şekilde yağmur ve kardan etkilenmez. Bu sebeple su emmeyerek aşınma ve sararma gözlenmez. Granit mermerler, yapısı gereği sert kayaçlıdır. Volkanik kökenli feldspat ve kuvars elementlerinden oluşur. Gözenekli bir yapıya sahip olduğu için üzerinde çizik bulundurmaz. Bu yüzden estetik görünüşünü uzun yıllar korur. Oldukça dayanıklı ve sağlam olduğu için diğer türlere göre maliyeti yüksektir. Fakat kalitesi ile bu farkı kapatıyor. Siyah, kırmızı, bronz ve yeşil seçeneklerimiz ile sizlere farklı renkler de modeller inşa ediyoruz.

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.