Ankara mezar çeşitleri

Ankara Mezar Bakım Hizmetleri 2021

Ankara Mezar Bakım Hizmetleri konusunda sektöründe lider firma Altınel Mermer Granit 15 yılı aşan tecrübesiyle sizlere hizmet vermektedir. Vermiş olduğumuz ve vereceğimiz tüm hizmetlerimizde Türkiye’nin ve Dünya’nın en iyisi olma yolunda çalışmalara devam etmekteyiz. Hizmetlerimiz için sağlamış olduğumuz çözüm ve satış sonrası destek politikamızla sektörde fark yaratmaktayız.  Ankara mezar bakım hizmetleri olarak peyzaj mimarlarımız ve alanında uzman kişiler ile birlikte yenileme onarım işlemini gerçekleştiriyoruz. Uzman kişilerimiz ile birlikte titiz bir çalışma sergiliyoruz. 

Altinel mermer olarak uygun fiyat seçeneklerimiz ve kampanyalı fiyatlarımız ile dilediğiniz hizmetlerden yararlanabiliriz.

Ankara Mezar Bakım Hizmetleri Çiçeklendirme

Ankara Mezar Bakım Hizmetleri

Blok Mezar Modeli – 008

Mezar, bakım ve yenileme hizmeti oldukça önemlidir. Mezarlar zaman içerisinde deforme olmakta, toprağı azalmakta ve bitkileri solmaya başlamaktadır. Altınel Mermer Ankara Mezar Bakım Hizmetleri kapsamında firmamızda işinde usta mezar bakım peyzaj mimarları mezarı ziyaret ederler. İstemiş olduğunuz mezar bakımı, çiçeklendirme ve yenileme hizmeti için durum analizi yaparlar.

Mezar Bakımı

Altınel Mermer, 1997 yılından itibaren sanatı mermere işlemek için tutku ve özverili işçiliğimiz ile konfor ve şıklık ile buluşturuyoruz. Bu sanatın önemini ön plana çıkarmak için bünyemiz de yer alan bakım ustalarımız ile eskiyen ve silinen mezar taşı yazılarının boyanması, aşınmış olan mezar mermerin yenilenmesi, tamiri ve bakımı firmamızın garantisi ve profesyonelliği ile yapılmaktadır. Ayrıca mezarın çevresinde ki yabancı maddelerden arındırılmış olacaktır.

Toprağın Değişimi, Gübreleme ve Çiçek Bakım

Blok Granit Mezar Fİyatları

Blok Mezar Modeli – 011

Topraktan önce numune alınır ve değişim gerekli mi ona bakılır. Eğer değişim gerekirse toprak tedariği sağlanır. İkinci aşama olarak çiçek ve bitkilerin değerlendirmesi yapılır. Çiçeklerin canlı durması ve daha uzun ömürlü yaşaması adına gübreleme işlemi yapılmaktadır. Çiçek ya da bitki değişimine ihtiyaç var ise değişim sağlanır. Eğer ki çiçek değişimine ihtiyaç yok ise peyzaj ekibimiz budama yapmaktadır. Budama işlemi ile mezarın üzerinde ve çevresinde yer alan yabani otlar yolunmaktadır. Son işlem olarak ise ekibimiz sulama işlemini yaparak mezar bakım işlemini sonlandırmaktadır.

Bitki ve Çiçek Ekimi

Peyzaj mimarlarımızı mezarların bulunduğu bölgeye, konuma ve mevsimine uygun olara bitki ve çiçekleri seçilmektedir. Mezarın hoş koku yaymasına, temiz ve bakımlı göstermektedir. Bitkiler mezarın gövdesi ya da çevresine ekilmektedir. Mevsimine özel seçilen bitkiler solmadan uzun yıllar yaşayabilecektir.

Ankara Mezar Bakım Hizmetleri Yenileme Onarım

Ankara Mezar Fiyatları

Blok Mezar Modeli – 001

Firmamızda, kaliteli hizmet ve üretim sağlamak için sürekli kendini yenileyen makineler bulunmaktadır. Bu kapsamda fabrikamızda ISO ve TSE standartlarına uygun olarak üretim ve kalite yönetim sistemi kullanılmaktadır. Bu sistem dahilinde;

  • Tedarikçilerden en kaliteli ve en iyi malzemeyi satın alıyoruz.
  • Sipariş anından montaj anına kadar tüm çalışmaları kontrol ediyoruz.
  • Çalışanlarımız her daim eğitimini ve bilgisini geliştirmektedir.
  • Çevreyi ve doğayı korumak ilk önceliğimizdir.
  • Müşteri odaklı kalite yönetim sisteminin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi çalışanlarımızın katkıları ile sağlanmaktadır.

Eğer sizde kaliteli bir mezar bakım, onarım ve yenileme hizmeti arıyorsanız Altınel Mermer Ankara Mezar Bakım Hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Firmamızı ziyaret ederek detaylı bilgi almak isterseniz lütfen tıklayınız.

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.