altinel logo - Ankara Mezar Bakımı

Ankara Mezar Bakımı

Ankara mezar bakımı olarak yer aldığımız bu alanda farklı faaliyetler de bulunarak müşterilerimize en doğru hizmet sağlıyoruz. İstek ve ihtiyaçları keşfettiğimiz bu sektör de gelişen teknoloji ile modeller oluşturuyoruz. Ankara mezar bakımı olarak yıllar içerisinde aşınan bakıma ihtiyaç duyan mezar modellerin onarımını yapıyoruz.

23 yılı aşkın süreç boyunca mezar modelleri alanında birinci sınıf kalite taş rezervi kullanarak başarılı projeler oluşturduk. Sizleri ve sevdiklerinizi önemsediğimiz bu alanda sizlere en uygun mermer mezar fiyatları oluşturduk. Altınel firmamız personeller için de gerekli tedbirler alıyoruz böylelikle iş sağlığı ve güvenliği konusunda önem veriyoruz. Mezar çeşitleri resimlerimi görmek ve yaptırmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Mezar Yapımın Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sevdiklerimizin mezarlarını yaptırmaya karar verdiğimiz zaman birçok önemli husus vardır. Bunlara dikkat ederek inşa etmek uzun yıllar boyu kullanmamızı sağlar. Böylelikle firma olarak sizlere tavsiyelerde bulunuyoruz. Mezar yapımında temeline önem verip başından itibaren dayanıklı olmasını sağlıyoruz. Bu aşamada temelini betonlar ve demirler ile destekliyoruz. Boşlukları taşlarla doldurarak sağlam olmasını sağlıyoruz. Daha sonra taş seçimine geçeriz. Bu konuda olumsuz iklim şartlarına karşı dayanıklı olmasını isteriz. Bu sayede tercihlerimiz arasında granit mermer olmasını isteriz. Çünkü bakıma ihtiyaç duymaz ve hava şartlarına karşı mukavemet gösteririz. Granit mermerler, su emmez bu sayede yağmur ve kar sularından etkilenmez. Yüzeyi benekli ve gözenekli olduğu için çizilmelere karşı savunma sağlar. Volkanik kökenli olduğu için sert bir kayaç türüdür. Feldspat ve kuvars minerallerinden oluştuğu için aşınma meydana gelmez. Sonrasında mezar montajı yapmak da oldukça önemlidir. Bu sebeple uzman ekip arkadaşlarımız sayesiyle bu işlemi kusursuz şekilde gerçekleştiriyoruz.

Mezar Bakım Fiyatları

Değişen hava koşulları ile yıpranan taşlar bakıma ihtiyaç duyar. Altınel firması kusursuz yenileme işlemi yaparak sizlere ilk günkü halini teslim eder. Mezar bakım fiyatları yaptırdığınız hizmetlere göre değişiklik gösterir. Mezarların taşı uygulaması ve çiçeklendirme fırsatları sunarak sizler için görsel çekicilik sunan mezar modelleri oluşturuyoruz.

Sevdiklerinizin kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşadığımız bu alanda onlara son görevimizi yerine getirmek isteriz. Mezar modelleri oluşturmadan önce toprağın çökmesini bekleriz. Bu yüzden bir yıl ya da bir kış süreci geçmesini tavsiye ederiz. Daha yapılacak yerin incelemesini yaptıktan sonra istenilen mezar modelleri sunarız.  Mermer granit traverten seçeneklerimiz ile müşterilerimize en uygun modeller inşa ederiz. Diğer firmalara göre mezar taşı fiyatı listemiz oldukça uygun olup her bütçeye hizmet verebiliyoruz.

Mezar Modelleri

Doğal taşın vermiş olduğu dayanıklılık ile sırasıyla granit mermer ve traverten olarak devam eder. En dayanıklı taşımız granit mezar modelleri uzun yıllar boyu kullanım sunar. Gözenekli ve benekli yapısı ile çizilmez aşınmalara karşı güçlüdür. Siyah kırmızı ve kahverengi renk seçeneği sunup dilediğiniz modelleri tasarlıyoruz.

Mezar Fiyatları

Altınel firmamız birçok tasarımlar ve modeller üretiyoruz. Sitemizi ziyaret ederek örneklerimize ulaşabilirsiniz. Mezar yapımı konusunda usta ekip arkadaşlarımız ile kusursuz modeller inşa ediyoruz. Mezar taşı fiyatları uygun fırsatlar sunup sizlere hizmet veriyoruz.

Toprağın Değişimi, Gübreleme ve Çiçek Bakımı

İşe başlarken izlediğimiz ilk adım topraktan numune almak ve daha sonrasında toprak incelemesini yapmak. Bu incelemeler sonrasında toprağın değişmeye ihtiyacı varsa stokta bulunan en iyi toprağı mezardaki topraklar değiştiririz. İkinci aşamalar olarak bitkilerin durumuna bakarız. Çiçeğin daha uzun ömürlü ve canlı durması için gübreleme işlemleri yapılır. Eğer ki çiçek değişimi gerekiyorsa çiçekler değiştirilir ama eğer ki çiçeğin durumu iyiyse gerekli budama işlemleri ile ilk günkü şık görsellik kazandırılır.

Bitki ve Çiçek Ekimi

Peyzaj Mimarlarımızı mezarların bulunduğu bölgeye yönlendirdikten sonra onlardan geri dönüşlerimize göre hareket ederiz. Mezar Peyzajı için Mimarlarımız mezarın konumuna ve hava şartlarına en uygun bitkiyi seçtikten sonra bizlere gerekli bildirimi sağlarlar. Daha sonra en uygun mezar peyzaj bitkisini dilediğiniz mezar ile buluştururuz.

Kabir Bakım Hizmetleri

Bizden istemeniz dahilinde dilediğiniz zaman periyotlarınız da mezar bakımlarınızı gerçekleştiririz. Hizmet olarak seçeneklerimiz; Tek bakım, özel gün, aylık bakım ve senelik bakım seçeneklerimiz mevcuttur.

Sizlere daha fazla bilgi vermek ve detayları anlatabilmek için ofisimize her zaman bekleriz. Altınel Mermer olarak pek çok üretim tesisi, depo ve gerekli ofislere sahibiz. Dilediğiniz zaman bizleri ziyaret edebilir ve bizden bilgi alabilirsiniz. Sizlere kendimizi tanıtabilmek adına oluşturduğumuz internet sitemizi ziyaret edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekipman ve Ekip

Ankara’da Mezar Bakım hizmeti arayan müşterilerimize uzun yılların verdi deneyim, ekipman ve ekip ile hizmet vermekteyiz. Firmamız işinin ekli ustalar, peyzaj mimarı, ziraat mühendisi, bahçivan, temizlik görevlisi ve idari işler sorumlusundan oluşmaktadır. Ekipmanlarımız son teknoloji ve kaliteli ürünlerden oluşur.

Mezar Bakımı Nasıl Oluyor ?

Mezar bakımı sırasında koordinasyon ve çalışma disiplinine önem veriyoruz. Bakım hizmeti için önce peyzaj mimarımız alanı ziyaret ediyor, daha sonra bakım görevlilerine yönlendiriyor. Bu planlamadan sonra mezarın üstü, yanları ve çevresi temizliyor etrafından çıkan atıklar çöpe atıyoruz. Kış aylarında kar yağmış ise üzerindeki kar örtüsü temizliyoruz. Mezarda renk değişimi ve mermerde kirlenme varsa kimyasallar ile temizliyoruz. Baş taşındaki yazılar silinerek ise boyalar ile ilk günkü haline getiriyoruz.

Ankara Mezar Bakımı Firmaları

Ankara mezar bakım hizmeti sunan firma arayışında olmanız son derece normaldir. Herkes yakınlarının mezarını temiz ve düzenli olmasını ister bu nedenle Ankara’da mezar bakım hizmeti arayışına girer. Burada da karşılarına Altınel Mermer Granit çıkar. Uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini garanti eden Altınel Mermer Karşıyaka mezarlığında en çok tercih edilen Mezar bakım firmasıdır. Karşıyaka Mezar bakımı hakkında bilgi almak için hemen iletişime geçin.

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.