altinel logo - Ankara Mezar Bakımı

Ankara Mezar Bakımı

LOGO removebg preview - Ankara Mezar Bakımı

Ankara Mezar Bakımı firmalarının öncüsü olan Altınel Mermer satışını yaptığı sağlam mezarlarda gösterdiği özeni  mezar bakımında da gösteriyor. Ankara Mezar Bakımı yapımında kurduğu ekiple titizlikle çalışan Altınel Mermer’in amacı her zaman yüz de yüz müşteri memnuniyeti oldu.

Mezar Bakım Hizmetlerimiz

Mezar Bakım Hizmetlerimiz arasında pek çok aşama yer alıyor. Bu aşamaları sizlere sunduğumuzda sevdikleriniz için yaptırdığınız mezarlara şık görünüm kazandırıyoruz. Altınel Mermer Olarak Sizlere Mezar Bakım Hizmetlerimizi kısaca açıklayalım.

Mezar Bakımı

Altınel Mermer 1997 yılından itibaren sanatı mermere işlemek için tutku ve özverili işçiliği ile dikkat çekmektedir. Bu sanatın sürekliliğini koruyabilmesi için ustalarımız eskiyen ve silinen mezar taşlarındaki isimlerin boyaların yenilenmesini sağlar ve ilk günkü görünümünü kazandırır.

Toprağın Değişimi, Gübreleme ve Çiçek Bakımı

İşe başlarken izlediğimiz ilk adım topraktan numune almak ve daha sonrasında toprak incelemesini yapmak. Bu incelemeler sonrasında toprağın değişmeye ihtiyacı varsa stokta bulunan en iyi toprağı mezardaki topraklar değiştiririz. İkinci aşamalar olarak bitkilerin durumuna bakılır. Çiçeğin daha uzun ömürlü ve canlı durması için gübreleme işlemleri yapılır. Eğer ki çiçek değişimi gerekiyorsa çiçekler değiştirilir ama eğer ki çiçeğin durumu iyiyse gerekli budama işlemleri ile ilk günkü şık görsellik kazandırılır.

Bitki ve Çiçek Ekimi

Peyzaj Mimarlarımızı mezarların bulunduğu bölgeye yönlendirdikten sonra onlardan geri dönüşlerimize göre hareket ederiz. Mezar Peyzajı için Mimarlarımız mezarın konumuna ve hava şartlarına en uygun bitkiyi seçtikten sonra bizlere gerekli bildirimi sağlarlar. Daha sonra en uygun mezar peyzaj bitkisini dilediğiniz mezar ile buluştururuz.

Kabir Bakım Hizmetleri

Bizden istemeniz dahilinde dilediğiniz zaman periyotlarınız da mezar bakımlarınızı gerçekleştiririz. Hizmet olarak seçeneklerimiz; Tek bakım, özel gün, aylık bakım ve senelik bakım seçeneklerimiz mevcuttur.

Sizlere daha fazla bilgi vermek ve detayları anlatabilmek için ofisimize her zaman bekleriz. Altınel Mermer olarak pek çok üretim tesisi, depo ve gerekli ofislere sahibiz. Dilediğiniz zaman bizleri ziyaret edebilir ve bizden bilgi alabilirsiniz. Sizlere kendimizi tanıtabilmek adına oluşturduğumuz internet sitemizi ziyaret edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.