Mezar Bakımı

Ankara Mezar Bakımı Fiyatları 2022

Ankara Mezar bakımı olarak yer aldığımız bu alanda eskimeye yüz tutmuş mezarların bakımını üstlenerek sizlere teslim ediyoruz. Alanında deneyimli arkadaşlarımız ve peyzaj mimarlarımız sayesiyle başarılı projelere ismimizi yazdırdık. Kurulduğumuz günden bu yana birçok müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını yerine getirdik. Mezar bakımı konusunda geniş fiyat seçenekleri sunarak siz değerli müşterilerimizi memnun etmeyi başardık. Bu sebeple Ankara da en çok tercih edilen firma olmayı başardık. Montaj sırasında ve bakımı sırasında gerekli tedbirleri alıyor personellerimizi tehlikeye atmıyoruz. Böylelikle ortaya titiz çalışmalar sergiliyoruz. Sizlerde sevdiklerinizin mezarlarını yaptırmak veya bakım yapmamızı isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Mezar bakımı konusunda defi alanın bulunduğu alana gideriz. Öncelikle ne yapacaklarımızı listeler daha sonra sırayla işleme sokarız. İlkönce mezar taşı ve baş taşından başlarız. Yüzeyin de sararma ve kararma varsa onları yenileriz. Beyazlatma işlemi yaparak ilk rengine kavuştururuz. Daha sonra mezar baş taşı üzerindeki silinen yazıları aynı renk üzerinden yenileriz. Aynı yazı şekil ve rengini kullanarak isim ve soy isimlerini yazarız. Mezar taşı üzerinde çatlak ve kırılmalar varsa uzman ekiplerimizce bu görevi profesyonelce hallederiz. Bu işlem biraz zaman alır. Sonra müşterilerimizin isteği üzerine çiçeklendirme yöntemi yaparız. Bu işlem sırasında peyzaj mimarlarımızın toprakların yapısına göre belirleriz. Daha sonra belli aralıklar ile sulayarak çiçeklerimizin canlılığını koruruz. Ve siz değerli müşterilerimize teslim ederiz.

Ankara mezar bakımı için doğru adrestesiniz. bizimle hemen iletişime geçin.

En İyi Mezar Nasıl Olur?

altinel-mermer-aile-mezar-modelleri-01
Aile Mezar Modeli

Sevdiklerinizin mezarını yaptırmaya karar verdiğimizde uzman ve profesyonel kişiler ile çalışmak isteriz. Bu sebeple Altinel firması olarak bu işi kusursuz ve titiz şekilde sağlıyoruz.  İyi bir mezar uzman elleri tarafından yapılmış mezarlardır. Çünkü montaj incelik istediği için çok dikkatli bir şekilde yapmalıyız. Ve kullandığımız malzemeler birinci sınıf kalitesinde olarak inşa etmeliyiz. Dayanıksız ve kalitesiz ürünler bir süre sonra kendini bırakacak ve modeller de aşınma yaşayacaksınız. Aynı şekilde mermer yapıştırıcıları da önemli olup ucuza kaçılmamalıdır. Daha sonra mezar taşı seçimine gelince olumuz iklim koşullarına dayanıklı doğal taş tercih etmeliyiz. Bunlar da sert mermer veya granit taşları olması gerekir.

Mezar Temizliği Nasıl Olur?

Mezarı nasıl temizlemeliyiz ya da hangi ürünler ile temizlemek daha uygun olur? Bu bakımdan sizlere bir kaç önerimiz olacaktır. Uzun süre olumsuz iklim koşullarına dayanamayan mezarlar bir süre sonra yıpranır. Bu sebeple bakıma ihtiyaç duyar. Öncelikle kararmış veya sararmış mezar taşlarını siyah sabun ve yumuşak bir süngere ihtiyaç duyarız. Süngeri siyah sabunla karıştırdığımız saf su ile kirlenen bölgeleri temizleriz. Aynı zamanda çıkması zor lekeleri yumuşak fırça kullanabiliriz. Sabunlama işlemi bittikten sonra su yardımı ile durularız.

Uzayan yabancı otları bahçe makası ile keser daha sağlıklı bir toprak elde ederiz. Aynı şekilde kurumuş yaprak ve otları çöp torbalarına toplayarak daha temiz bir görüntü elde ederiz. Mezar taşı temizliğinde etkili olan bir diğer malzeme sihirli süngerlerdir. Beyazlatma ve yenileme gücü oldukça yüksek olup temiz bir görüntü elde ederiz. Ankara mezar bakımı yerimiz için linke tıklayın.

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.