altinel logo - Ankara Mezar Mermeri

Ankara Mezar Mermeri

Ankara mezar mermeri olarak firmamız çeşitli atılımlar da bulunarak müşteri beğenisini ve takdirini kazandık. En iyi olabilmek için çabaladığımız bu alanda Ankara da mermer granit konusunda lider duruma geldik. Ankara mezar mermeri alanında bilgi birikimimiz ve tecrübelerimiz ile her yıl üzerine katarak büyüdük.

Etkin olduğumuz süre boyunca ürün tercihimizi 1. kalite seçerek müşterimize en iyi hizmeti verdik. Personel kadromuz ve montaj ekipte çalışan arkadaşlarımız ile işimizi titizlikle yapıyoruz. İş sağlığı ve güvenliği konusunda gereken önlemleri aldıktan sonra personel çalışma imkanı veriyoruz. Sizler de bakıma ihtiyaç duyan mezar modelleriniz de yenilik isterseniz ve sevdiklerinizin mezarlarını yaptırmak ister misiniz? O zaman lütfen iletişim sekmesinden lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ankara Mezar Fiyatları

Uzun yılların verdiği tecrübeler ile Ankara’nın birçok bölgesine hizmet verdik isteklerinizi yerine getirdik. İstediğiniz mezar çeşidini tasarlayarak uygun boyut ve ölçüler de kesim işleminden sonra teslim ediyoruz. Sağlam ve dayanıklı yapı inşa edip uzun yıllar bakıma ihtiyaç duyurmaya modeller yapıyoruz. Uygun fiyatlı olmasından ve estetik dokusuyla mermer taşlarımız daha çok tercih ediliyor. Her bütçeye yeten tasarım ve örneklerimizi web sitemizi ziyaret ederek bulabilirsiniz. Alt temelde demirli beton uygulaması yaptığımız için bozulmalar yaşamazsınız. Yüksek sıcaklık ve aşırı soğuklar da bile etkilenme olmaz. Yıllarca orijinalliğini korur. Granit mermer ise diğer doğal taşlara nazaran kuvvetli bir yapısı vardır. Estetik duruşu ve renk çeşitleri ile tercih edilen modelimizdir. Bütçe olarak biraz daha maliyetli yapısı vardır. Çünkü özel yapı ve dokusu ile kesim istediği için.

Mezar Bakım İşlemi

Yakınlarımızın mezarları yıllar içerisinde değişen hava koşulları ile yıpranır bakıma ihtiyaç duyar. Özveri ve titizlikle çalıştığımız bu alanda mezar da bulunan bitkiler ve toprak durumu inceleriz. Gerekli detayları dikkate alarak analiz eder. Mevcut bitkileri canlandırmak için gübreleme ve sulama yaparız. Daha sonra yabancı otları ayıklayıp tertemiz hale getiririz.

Neden Altınel Mermer ile Seçmeliyiz?

Firmamız etkili olduğu süreç boyunca müşterilerimizi memnun etmeyi başardı. Çeşitli faaliyetler de projeler de yer alan firmamız en doğru hizmet vermek için çabalıyoruz. Gelişen teknolojimiz ile ürünlerimizi uyum için de çalıştırıp estetik modeller oluşturuyoruz.

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.