altinel logo - Ankara Mezar Peyzaj

Ankara Mezar Peyzaj

Ankara Mezar Peyzaj da bir numara olan Altınel Mermer verdiği hizmetleri ile müşterilerimizin beğenilerini almaya devam diyor. Ankara Mezar Peyzaj konusunda bilgi ve deneyimi ile eskiyen ve yıpranan mezarlarınızın yenilenmesini sağlıyor ve bitkilerinizin uzun ömürlü olabilmesi için gerekli ortam koşullarını sağladıktan sonra şık görünümünü mezara tekrar kazandırıyoruz.

Ankara Mezar Bakımı Hizmetlerimiz

Mezar bakımı ve yenilemesi de bir o kadar önemlidir. Mezarı alırken gösterdiğimiz özeni aynı şekilde aldıktan sonrada göstermeliyiz ki onları ilk aldığımız hali gibi tutabilelim. Ankara Mezar Bakım hizmetlerimiz nelerdir, sizlere hemen açıklayalım.

Mezar Bakımı

Profesyonel ekiplerimizce kontrolü yapılmış mezarlarınızın peyzajları için örnek toprak incelemeleri, bitki incelemeleri ve taş incelemeleri yapılarak gerekli notlar alınır ve o notlar doğrultusunda sizlere rapor sunulur. İstemeniz halinde sizlere gerekli hizmetlerimizi en uygun fiyata vereceğimizden şüpheniz olmasın.

Toprak Değişimi, Gübreleme ve Bitki Bakımları

Alınan toprak numuneleri incelenir ve toprağın gerekli mineral ve humusları taşımaması durumunda en kaliteli topraklarımız ile tekrar değişimini sağlarız. Toprak değişiminden bitkilerin canlılık durumları yine peyzaj mimarlarımız tarafından kontrol edilir. Gerek duyulması halinde tekrar bitkilendirme yapılabilir ya da aynı bitkiyi daha canlı formuna ulaştırmak için üzerinde gerekli çalışmalar yapılır. Bitkilerin budamasından sulamasına kadar vereceğimiz hizmetlerle tekrar eski formuna kavuşturur ve şık görünümünü kazandırırız.

Bitki ve Çiçek Ekimi

Peyzaj Mimarlarımız mevsim koşullarına uyumlu ve bölgesinde hakim olan bitki seçeneklerini müşterilerimize gösterir ve onların seçimine göre çiçek ekimini sağlarız. Mezarların bitki ve çiçeklendirilmesi yine bu şekildedir.

Kabir Bakım Modelleri

Kabir bakım hizmeti verirken belirli periyot aralarında seçeneklerimiz mevcuttur. Müşterilerimizin seçtiği hizmete göre en iyi şekilde profesyonel ekiplerimiz tarafından bakımları sağlanır ve mezarlar ilk gün ki gibi yeni kalır.

Altınel Mermer’i Neden Tercih Etmelisiniz?

Altınel Mermer ismini verdiğimiz firmamız 1997’den süre gelen çalışmalarıyla sürekli büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Bizi tercih etme sebeplerinizi kısaca sıralayacak olursak

  • Özgün Tasarımlar
  • Mezar Model Çeşitlerine Dair Her şey
  • Hızlı Teslimat
  • Hızlı Montaj
  • Profesyonel Ekip
  • Gerekli Stok Depoları
  • Üretim Tesisleri
  • Garanti Süreleri
  • Bakım Hizmetleri

Gibi sayabileceğimiz pek çok neden yüzünden bizi tercih edebilirsiniz. Bizlere ulaşabilmek adına sitemizi inceleyebilir gerekli görmeniz halinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla Altınel Mermer..

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.