Tek Katlı Mezar Modelleri

Ankara mermer mezar olarak çalıştığımız bu sektör de siz değerli müşterilerimize en hizmet verme garantisindeyiz.23 yıllık tecrübemizle birlikte montaj ve tasarım ekiplerimizle birlikte işimizi titizlikle yapıyoruz. Bu süreç boyunca bütün istek ve ihtiyaçları keşfettik. Ankara mermer mezar olarak firmamız modern teknolojimizi ve 1. kalite kullandığımız ürünlerle uzun ömürlü mezarları inşa ediyoruz. Ankara mezar mermeri olarak firmamız çeşitli atılımlar da bulunarak müşteri beğenisini ve takdirini kazandık. En iyi olabilmek için çabaladığımız bu alanda Ankara da mermer granit konusunda lider duruma geldik. Ankara mezar mermeri alanında bilgi birikimimiz ve tecrübelerimiz ile her yıl üzerine katarak büyüdük.

Etkin olduğumuz süre boyunca ürün tercihimizi 1. kalite seçerek müşterimize en iyi hizmeti verdik. Personel kadromuz ve montaj ekipte çalışan arkadaşlarımız ile işimizi titizlikle yapıyoruz. İş sağlığı ve güvenliği konusunda gereken önlemleri aldıktan sonra personel çalışma imkanı veriyoruz. Sizler de bakıma ihtiyaç duyan mezar modelleriniz de yenilik isterseniz ve sevdiklerinizin mezarlarını yaptırmak ister misiniz? O zaman lütfen iletişim sekmesinden lütfen bizimle irtibata geçiniz. Ankara mezar mermeri olarak bu sektör de dürüst ve disiplinli çalışma performansımız ile lider duruma geldik. Uzman kadromuz ile temiz işçilik sergiliyoruz. Sizi ve sevdiklerinizi önemsediğimiz bu alanda özverili bir çalışma performansımızla sizleri memnun etmeyi çalışıyoruz. Sevdiklerinizin mezarları yaptırmak veya bakım onarım ihtiyacı duyuyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Mermer mezar modelleri olarak yer aldığımız bu sektörde doğal taşları kullanarak birçok tasarımları bir araya getirdik. Sizleri ve sevdiklerinizi önemseyerek çıktığımız bu yolda birçok başarılı projeleri ortaya koyduk. Bu sebeple müşterilerimizin beğenisini kazandık. Mermer mezar modelleri oldukça sağlam ve dayanıklı modellerdir. Tecrübeli arkadaşlarımız ile birlikte temelinden itibaren kusursuz modeller inşa ediyoruz. Birçok renk seçenekleri sunarak dilediniz tarzda tasarımlar elde ettik. Montaj sırasında gerekli iş sağlığı ve güvenliği konusunda ciddi tedbirler aldık. Bu sebeple personelleri tehlikeli işlerden koruyoruz.  Sizler de sitemizi ziyaret ederek sevdiklerinizin mezarlarını yaptırabilirsiniz.

Altınel mermer olarak farklı çeşit mezar modelleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mezar taşı modellerimizi, müşterilerimizin istemiş olduğu modele göre üretip en kısa sürede mantolama işlemini gerçekleştiriyoruz. Mezar mermeri olarak en kaliteli mermeri kullanmakta olup uygun fiyatlı politika izlemekteyiz. Yapmış olduğumuz mezar modellerimiz;

–  Aile Mezar Modelleri

–  Akşehir Siyahı Modelleri

–  Arabalı Mezar Modelleri

–  Bazalt Modelleri

–  Bej Mezar Modelleri

– Blok Mezar Modelleri

–  Bursa Siyahı Modelleri

–  Çift Katlı Mezar Modelleri

–  Çift Kişilik Mezar Modelleri

–  Çocuk Mezar Modelleri

–  Emparador Modelleri

–  Granit Modelleri

–  İşleme Mezar Modelleri

–  Özel Mezar Modelleri

–  Marmara- Muğla Mezar Modelleri

–  Mersin Siyahı Modelleri

–  Pembe Mezar Modelleri

–  Tek Katlı Mezar Modelleri

–  Traverten Mezar Modelleri

–  Üç Katlı Mezar Modelleri

–  Uşak Beyazı Modelleri

Yukarıda ki modellerimizden daha fazla modelimiz bulunmaktadır. 3D çizim sayesinde müşterilerimize üretim öncesinde mezar modelinin nasıl olacağını gösterip karar vermelerine yardımcı oluyoruz.

Mezar Fiyatları

Uzun yılların verdiği tecrübeler ile Ankara’nın birçok bölgesine hizmet verdik isteklerinizi yerine getirdik. İstediğiniz mezar çeşidini tasarlayarak uygun boyut ve ölçüler de kesim işleminden sonra teslim ediyoruz. Sağlam ve dayanıklı yapı inşa edip uzun yıllar bakıma ihtiyaç duyurmaya modeller yapıyoruz. Uygun fiyatlı olmasından ve estetik dokusuyla mermer taşlarımız daha çok tercih ediliyor. Her bütçeye yeten tasarım ve örneklerimizi web sitemizi ziyaret ederek bulabilirsiniz. Alt temelde demirli beton uygulaması yaptığımız için bozulmalar yaşamazsınız. Yüksek sıcaklık ve aşırı soğuklar da bile etkilenme olmaz. Yıllarca orijinalliğini korur. Granit mermer ise diğer doğal taşlara nazaran kuvvetli bir yapısı vardır. Estetik duruşu ve renk çeşitleri ile tercih edilen modelimizdir. Bütçe olarak biraz daha maliyetli yapısı vardır. Çünkü özel yapı ve dokusu ile kesim istediği için.

Mezar modelleri ve fiyatları çeşitlilik gösteren bir alandır. Kullanılan taşa göre ve modele göre fiyatlar değişmektedir. Mermer mezar fiyatları ile granit mezar fiyatları farklıdır. Bu nedenle mezar taşı modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi öğrenmek için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye etmekteyiz. Altınel Mermer olarak mezar modelleri fiyatları konusunda uygun fiyat politikası izlemekteyiz. Müşterilerimize farklı fiyat seçenekleri ile mezar yapımında kolaylık sağlamaktayız. Mezar yapımı fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.

Mezar Taşı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Mezar taşı seçilirken taş cinsi seçimi çok önemlidir. Mezar yapıldıktan sonra yıllarca güneşe, yağmura, buzlanmaya maruz kalacak, içindeki toprak ıslanıp kışın don yapınca dışarıya doğru baskı yapacak, zemindeki en ufak kayma yüzeydeki taşlarda çok büyük basınca sebep olacaktır. Mezar taşı seçilirken taş cinsi seçimi çok önemlidir. Mezar yapıldıktan sonra yıllarca güneşe, yağmura, buzlanmaya maruz kalacak, içindeki toprak ıslanıp kışın don yapınca dışarıya doğru baskı yapacak, zemindeki en ufak kayma yüzeydeki taşlarda çok büyük basınca sebep olacaktır. Mezar yapımında kullanılması gereken asıl taş çeşitleri granit, bazalt, diyabaz gibi volkanik kayaçlardır. Özellikle granit grubu taşlar, yüksek sertlik dereceleri, esneklikleri, asitle reaksiyon vermeyen kimyasal yapıları sebebiyle en dayanıklı mezar ve anıt taşlarıdır. Hangi Mezar Modelleri Daha Dayanıklı Olur? Mezarda dayanıklılık için esas olan mezarın, kalın ve az sayıda parçadan oluşmasıdır. Ne kadar güzel görünürse görünsün, çok sayıda parçadan oluşan mezarlar risklidir. Çünkü ne kadar çok parça varsa o kadar çok birleşim ve yapışma vardır. Ne kadar çok birleşim varsa o kadar çok ayrılma ve parçalanma riski olur. Bu nedenle tercihiniz (özellikle kışları soğuk geçen şehirlerde), kalın ve az sayıda parçadan oluşan blok mezarlar olmalıdır.

Altınel Mermer olarak şık tasarımlara önem verdiğimiz kadar kaliteye bir o kadar önem veriyoruz. Müşterilerimize ürünlerimizin satışını yaparken onlara taş çeşitlerinin avantajlarını ve dezavantajlarını anlatıyor, karar vermelerine yardımcı oluyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantili kurumsal firmamız satış aşamasında ve sonrasında müşterilerimizin her sorusunu yanıtlayacak ve sorunlarına çözüm bulacak ekibe sahiptir.

Ankara mezar taşı hakkında bilgi öğrenmek için tıklayınız.

Mezarlıklar her zaman ziyaret edilebilir. Saat konusunda bir sınırlama yoktur. Ancak Cuma ve Arife günlerinde daha faziletli olduğuna dair rivayetler vardır.

Mezar yapımı defin işlemi gerçekleştikten en az 1 yıl sonra yapılmalıdır. Daha önce yapılması durumunda mezarda çökme meydana gelebilir.

Mezar içinde ki tahtaların çürümesi ile üstteki toprak hazneye dolar bu nedenle mezar çökmesi gerçekleşir. Mezar içine tahta yerine mermer ve briket konulduğu için bu mezarlarda çökme meydana gelmemektedir.

Galeri

error: Content is protected !!
Sohbete Başla
Altinel Mermer
Merhaba?
Yardımcı Olabilir Miyim?