mezar-yapimi-fiyatlari

Mezar Yapımı Fiyatları

Mezar yapımı fiyatları sıklıkla araştırılmaya devam etmektedir. Özellikle mezar taşı sistemlerini yaptırmak isteyen bireyler, bu konuda sıkça araştırılmaktadır diyebiliriz. Altınel Mermer olarak yer aldığımız bu süreçte etkin bir konumda yer almaktayız. Bu bağlamda firmamız bünyesinde bulunan alanında uzman ve deneyimli arkadaşlarımız ile sizlere dayanıklı sistemler meydana getiriyoruz. Mezar yapımı fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mezar yapımı fiyatları noktasında tereddüt etmeden bizi tercih edebilirsiniz. Fiyatlar analiz edildiğinde donanımlı ve uygun bir performans sunarak donanımlı sistem sağlamaktayız. Altınel Mermer olarak yer aldığımız bu süreçte tecrübelerimiz doğrultusunda donanımlı modeller inşa etmeye devam ediyoruz. Bu noktada müşterilerin memnuniyetinin ivedilikle yerine getirmekteyiz.

Mezar yapımı fiyatları olarak bulunduğumuz bu süreçte sizlere uygun fiyat ve kampanyalı seçenekler sunmak için elimizden geleni uygulamaktayız. Müşterilerimiz için uygun fiyat politikası sunmaktayız. Bütçenizi destekleyen firmamız kapsamında farklı mezar yapımı fiyatları sunmaktayız.

Özellikle modeller noktasında Altınel Mermer firması olarak sevdiklerinizin mezarlarını estetik tasarımlarla bütünleştirmekteyiz. Firmamız bünyesinde mezar modellerinde granit, mermer ve traverten taşlarından dilediğiniz tasarımları meydana getirmekteyiz. Modellerimizi şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Beyaz Mermer Mezar
 • Blok Beyaz Kalın Mezar
 • Blok Kalın Mezar
 • Kapalı Mezar
 • Aile Mezar
 • Orijinal Granit Mezar
 • Özel Tasarım Mezar
 • Tek Parça Blok Mezar
 • Traverten Mermer Mezar
 • Yerli Granit Mezar

 

Altınel mermer granit olarak kurulduğumuz günden bu yana edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda estetik modeller inşa ettik. Bu bağlamda müşterilerin memnuniyeti sağlandı. Ankara mezar fiyatları olarak bulunduğumuz bu süreçte sizlere uygun fiyat ve kampanyalı seçenekler sunmak için elimizden geleni uygulamaktayız.

mezar-yapimi

Mezar Yapımı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Mezar yapımı fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bu faktörleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Montaj hizmeti
 • Mezar modelleri
 • Mezar modellerinin dayanıklılığı

Özellikle belirtmek gerekir ki mezar modellerinde tercih edilen sert yapıya sahip taşların kullanım ömürleri oldukça yüksektir. Bu bağlamda daha dayanıklı hizmetlerden yararlanmanızda fayda var. Aynı zamanda olumsuz hava koşullarına özellikle neme, rüzgâra, yağmura ve kar karşı dayanıklıdır. Bu noktadan hareketle tercihlerinizi granit ve mermerden yana kullanmalısınız.

Firmamız Altınel Mermer bünyesinde yer alan uzman kadromuz mezar montajı sırasında mezar taşlarını birleştirirken köşelerine kolonlar uygulamaktadır. Özellikle sistemlerimizde vidalama ve tarama sistemi ile uyguladığımız mezar yapımında toprak ve taşları ayırmak için aralarına beton doldururuz.

Mezar yapımı fiyatları genel olarak sıklıkla değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda belirtmek gerekir ki her mezar taşı, mezar yapımına uygun değildir. Mezar modelleri genellikle en az üç katı sertlik ve dayanıklılığa sahip olan granit mezar ise sanıldığı kadar pahalı değildir.

Mezar yapımı fiyatları noktasında yer alan granit mezar genel olarak diğer mezar fiyatından daha uygun fiyatlıdır. Bu yüzden genellikle granit mezar tercih edilmelidir. En azından ana gövde kısmı granit olursa uzun yıllar hiçbir bakım gerektirmez. Altınel Cam Balkon olarak yer aldığımız bu süreçte donanımlı hizmet vermekteyiz.

Mezar yapımı fiyatı olarak başladığımız bu sektör de müşteri memnuniyeti öncülüğünde başlamış siz değerli kişilerimize hizmet veriyoruz. Temel olarak uygun ve kaliteli hizmet adına yerinde ve zamanında teslimatımız ile müşterilerimizin ve takdirini kazandık. Mezar fiyatı konusunda diğer firmalara nazaran daha uygun bütçe ile ilerleme sağlamaktayız. Donanımlı kalite düşük maliyet ile her türlü bütçeye sesleniyoruz. Temel olarak her bütçeye ulaşarak müşterilerimize yardımcı olmak istiyoruz.

Mezar modelleri noktasında her desteği sağlamaktayız. Temel olarak yaptığımız işlerimizle rakiplerimize adeta öncü oluyoruz. Ankara mezar yapımı fiyatları ve modelleri denilince akla gelen firma olmamızı yaptığımız kaliteli tasarım ve projelere borçluyuz. Montaj noktasında tasarladığımız her projede müşterinin yüzünü güldürmeyi hedefliyor ve bunu başardığımızı da biliyoruz.

Altınel Mermer Granit olarak işimizde önceliğimiz müşteri memnuniyetidir diye belirtmek gerekmektedir. Her montaj ve projede müşterinin aklında en ufak bir soru işareti kalmayacak şekilde sorularına yanıtlar arar sorunlarına çözüm buluruz. Temel olarak bizim firmamızda öncelik para değil müşteri memnuniyetidir.

Altınel Mermer Granit firması olarak mezar yapımında kullanılan taş modelleri kendi içerisinde Aynı zamanda bu durumda fiyat, sağlamlık, görünüm, kalite gibi farklı özelliklere sahip olan bu ürünlere ve detaylarına bakalım. Detaylı model ve fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.