Ankara Mezar Fiyatları

Ankara Mezar Fiyatları (2021)

Ankara mezar fiyatları konusunda oldukça avantajlı fırsatlar sunan Altınel Mermer Granit, 1997 yılından beri siz değerli  müşterilerine hizmet vermekten onur duyar. Vermiş olduğumuz ve vereceğimiz tüm hizmetlerimizde Türkiye’nin ve Dünyanın en iyisi olma yolunda çalışmaya devam etmekteyiz.

Ankara Mezar Fiyatları ve Mezar Tasarımı

Ankara Mezar Fiyatları

Blok Mezar Modeli – 001

Tasarımlarımızda her zaman konforu ön planda tutarak verimliliği ve performansı arttırmak için çalışmaktayız. Tasarım ekibimiz kendilerinden istenilen projeyi en uygun maliyetle ve kaliteli malzemeleri seçerek muhteşem bir tasarım gerçekleştirmektedir. Mezar yapımı öncesin de defi olacak alana ziyaret ederiz. Sert bir zemin elde edene kadar personellerimiz ile birlikte kazı işlemi gerçekleştiririz. Sert bir zemin sonrasında beton ve taşlar ile temelini atarız. Boşluklarına beton taşlar ile doldurarak sağlamlığını artıralım. Mezarın en önemli kısmı temelidir. İyi olmayan bir yapıt kolayca aşınmaya uğrar.

Mezar Modelleri

Mermer Mezar Modeli

Çift Kişilik Mezar Karşıyaka Mezarlığı

Çift Kişilik Mezar Modeli – 006

Mermer ülkemizde rezervi yüksek taşlardan bir tanesidir. Kolay işçiliği ve çok bulunması sebebiyle uygun fiyatlıdır. Bu sebeple birçok müşterilerimizin tercih ettiği modeller arasında yer alır. Yüksek dayanım gücü ve kalite performansı ile uzun süre dayanıklılık gösterir. Beyaz renginin vermiş olduğu güzellik ile tasarımlara her yerden fark edilecek modelleri oluşturuyoruz. Olumsuz iklim koşullarına karşı savunma sağladığı için bakıma ihtiyaç duymazısınız. Mermerlerin kendi içerisinde çeşitleri vardır. Sert mermer öncelikli tercihlerimiz olursa daha kaliteli hizmet elde etmiş olursunuz.

Granit Mezar Modelleri

Ortaköy Akşehir Siyahı Blok Mezar Modelleri

Akşehir Siyahı Blok Mezar Modelleri – 012

Granit mermerler, elmastan sonra en sert taşlardan birdir. Yüksek derecede dayanıklılık ve savunma sağlar. Parlaklığını ve cilasını uzun süre koruduğu için ilk günkü güzelliğini korur. Yağmur, kar ve rüzgar gibi hava olaylarından etkilenmeyen bir volkanik kayaçtır. Siyah, kahverengi, kırmızı, yeşil renkleri ile sizlere alternatif seçenekler sunuyoruz.

Asit ve bazlar ile tepkimeye girmediği için herhangi bir su ile karşılaştığı zaman yüzeyinde sararma meydana gelmez. Aynı zamanda yüzeyinin benekli ve gözenekli yapısı olması ile çizilmez ve aşınmaz. Esnek bir yapıya sahip olduğu için kırılmaz. Homojen yapılı bir taş olduğu için renklerini iyi derece de yansıtır.

Traverten Mezar Modelleri

Ankara Mezar Fiyatları

Blok Mezar Modeli – 001

Traverten mermerler en çok tercih edilen ikinci mezarlar arasındadır. Dayanım gücü fazla olması sebebiyle birçok kişinin öncelikli tercihleri oluyor. Birçok farklı renk seçenekleri ile istediğiniz renkte modellerimizi oluşturuyoruz.

Ankara Mezar Bakımı

Eskimeye yüz tutmuş mezarları bakım ve onarım yaparak ilk günkü güzelliğine kavuşturuyoruz. Personel ekibimiz ile birlikte taşları beyazlatıyoruz. Üzerindeki lekelerden arındırarak mezar taşı ve baş taşı üzerindeki sararmalardan kurtuluyoruz. Toprak üzerinde kurumuş otları ve yaprakları temizliyoruz. Mevsimsel bitkilerin ekimini sağlayarak görsel çekicilik kazandırıyoruz. Sevdiklerinizin mezarlarını yaptırmak isterseniz lütfen bize ulaşın.

Ankara Mezar Fiyatları Taş Seçiminde Etkili Faktörler

Mezar Modellerinde kullandığımız taşları mezar yaptırmak isteyen müşterilerimizin dikkat etmesi gereken genel faktörler;

  1. Taş Seçimi: Maliyet, görünüm ve sağlamlık açısından önemli bir kriterdir.

Granit Taş : Pahalı, dayanım gücü orta seviyede, üstün mimari ve görünüme sahip.

Mermer Taş : Orta seviyede fiyata sahip olup hem dayanıklı hem de sağlamdır. Yüksek kaliteli görünüme sahip tasarımlar yapılabilmektedir.

Hazır Mezar: Çok düşük fiyatlı ve çok düşük sağlamlığa sahip orta kalite görünümlü ürünlerdir.

  1. İmalat ve Montaj Kalitesi: Mezar taşı yaptırırken ve yerinde montaj yaptırırken fiyat/performans oranını en iyi sunan ve kaliteden ödün vermeyen Altınel Mermer sizler için en iyi işçiliğe sahip ustalar eşliğinde, yüksek teknolojiye sahip kesim ve tasarım makineleri barındıran bir kuruluştur.
  2. Fiyat Faktörü: Ankara Mezar Fiyatları bakımından sıralamak gerekirse Granit > Mermer > Hazır Mezar olarak sıralanmaktadır. En pahalı olan ürün granittir. Bütçenize göre Blok mezar modelleri çok daha sağlam olmakla beraber daha yüksek maliyete sahiptir. Küpeşteli mezar taşlarında kullanılan malzeme kalınlığı 5-10cm arasında değişirken blok mezarlar da 25cm kalınlığa çıkılmaktadır.

Eğer sizde avantajlı fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız Altınel Mermer Granit yetkilileri ile iletişim kurabilirsiniz.

Firmamızı ziyaret etmek ve detaylı bilgi almak isterseniz lütfen “Ankara Mezar Fiyatları ” yazısına tıklayınız.

İlgili Yazılar

Bir Yorum Bırakınemail adresiniz paylaşılmayacaktır.